Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a bokavillantós nadrág?

Figyelt kérdés
Boka fölött véget érő nadrág, sportcipő, titokzokni, és az illetőnek az egész bokája kivan. Mindezt úgy, hogy odakint mínusz van, én bakancsban meg thermo aláöltözetben szorítom össze a lyukam, hogy ne fázzak. Nagyon sok embert láttam így közlekedni télen, de számomra továbbra is csak azt a benyomást kelti, hogy kicsi rá a nadrág. Aki így öltözködik, az miért teszi? Magának vagy másnak akar tetszeni? Miért éri meg lefagyni?

márc. 18. 08:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet árulnak. Én átlag magas vagyok, de így sem találok rendes hosszú nadrágot. Képzelem aki még kifejezetten magas is az mennyire bajban van ha nem akar bokát vagy zoknit villantani. Én jobb nadrágok híján zoknit villantok.
márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8.

Ezek szerint senki sem fázik, mert mind ebben jár. 15 éve meg mindenki fázott. Aha.

Biztos módosult egy gén az egész emberiségben 2010-ben az evolúció során.

márc. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező meg egyes válaszolók is: az nem jutott eszetekbe, hogy valaki így érzi jól magát? Persze divat is, de attól még mindenki eldönheti, hogyan szeretne öltözni. Én pl nem viselek zoknit/harisnyát, egész pici korom óta mezítláb érzem jól magam a cipőimben. Nem követtem ezzel akkor és most se semmilyen női divatot. Sőt az utóbbi években pont hogy divatos volt a Billie Eilish fajta bő rucis, alakot takaró öltözködés az ormótlan cipőkkel. Sok fiatal lány jelenik meg így aki nem hogy bokát de semmit se mutat a lábából sokszor melegben se.
máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11es nem nem csak ilyet árulnak, nagyon sok bő, túlméretezett nadrág van amit kétszer is fel kell hajtani hogy kilátsszon belőle a boka, különben földig ér és a cipő se látszik ki alóla.
máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!