Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért olyan...

Szerintetek miért olyan unalmas és karcsú a férfi ruha választék a női ruha választékhoz képest?

Figyelt kérdés
A női ruhákból sokkal több féle van mint a férfiból. Rengeteg féle póló, nadrág, top, dress, és még sorolhatnám. A férfi felsők leginkább csak ingekből és pár fajta pólóból áll. A lényeg hogy sokkal kevesebb fajta van mint női. Szerintetek ez azért lehet mert a férfi test sokkal unisexebb, és unalmasabb alkatilag mint a női test? Pl sok férfi ruha a nőkön is jól áll, viszont a női ruhák a férfiakon borzalmasan áll, és nagyon nem illik a testükhöz. Szerintem ez lehet az oka.

ápr. 22. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Nem tudom, de én is örülnék, ha nagyobb választék lenne. Általában az üzletek férfi részlege területre is jóval kisebb pont emiatt.

"a női ruhák a férfiakon borzalmasan áll"

Ez nem feltétlenül igaz. Vettem már magamnak papíron női farmert és tökéletesen állt, imádtam. Leggyakrabban egyébként a hossz szokott rövid lenni, a többi mérettel nem lenne baj, találnék olyat, ami jó.

ápr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a nők hetente vesznek valamit, ha kell, ha nem, egy férfi meg fél évente 2 tételt.
ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2, ez sem feltétlenül igaz mindenkire. Én hetero férfiként is imádok vásárolni. Sokszor nem bírom ki, hogy legalább hetente ne vegyek valami új ruhát, cipőt, táskát, kozmetikumot...
ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!