Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete menyecskeruha ruha?

Gaiajane kérdése:

Fekete menyecskeruha ruha?

Figyelt kérdés
3.-ik menyecskeruhát veszem de egy idő után egyik sem tetszik nemtudom magam elképzelni benne ez azért lehet mert a piros szín nem az én színem soha nem is hordtam a feket viszont a kedvencem gondoltam arra hogy egy fekete infinity koktélruhát fognék be menyecskeruhának nagy hülyeség lenne? Valaki viselt már mást menyecskeruhának mint pirosat? Vettem már piros bodyt szoknyával ..egybe pántnélküli tüll ruhát és egy laza kis pörgőset ez mind piros de egyik sem szerelem .. :/

#menyecskeruha #Infinityruha
ápr. 23. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Te esküvőd. Azt viselsz, amit akarsz.
ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A te eskuvod, azt veszel fel, amit akarsz. Lehet furan neznek majd, de kit erdekel.


En pl at se oltoztem, annyira imadtam az eskuvoi ruham :D Reggelig abban voltam. Ez is furcsa volt sokaknak biztos, de nem erdekes, nem volt egy tradicionalis eskuvo egyebkent se, csak ittunk es buliztunk a lagzin.

ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát amúgy biztos hogy énis addig leszek a menyasszonyiba amig csak jól érzem magam mert gyönyörű és ha már megvettem ... :D
ápr. 23. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már sokan választanak más színt menyecskének mint a pirosat. Többnyire zöldet és kéket láttam, de igazából van fekete vagy fekete-fehér menyasszonyi ruha is, akkor menyecséből is lehet fekete.
ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!