Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok miért hordanak...

A lányok miért hordanak cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmibe belekötni csak azt szeretném megkérdezni hogy mi értelme van felvenni azt a nacit. Ha egy férfi meg úgy néz rád akkor odamész és le ordítod.Mi értelme van akkor felvenni ezt a kirívó ruhát?

máj. 15. 06:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Mi ebbe a kirívó? Ugyanannyit mutat, mint a legtöbb skinny farmer is.
máj. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Én sem azért hordom, hogy megbámuljanak, vagy mutogassam magam. Ordítozni meg nem szoktam. Egyszerűen csak kényelmes, jó benne mozogni.
máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
A cicanadrág alatt a hosszú leggings gatyát érted? Én nyáron rövid biciklist szoktam hordani, bár azt is meg szokták nézni, nem ezért hordom, hanem azért mert kényelmes. Nem tartom kirívónak vagy kihívónak sem. Ugyanannyi "értelme" van felvenni akár ezt, akár azt, mint más ruhadarabot. Mi a baj vele?
máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%

Nem kirívó, olyan mint egy skinny farmer (már ha nem átlátszó anyagú, azt tényleg nem kéne magában hordani)


Amúgy kényelmes, ennyi. Én is azt hordom otthonra meg sportoláshoz, nincs komfortosabb nadrág.

máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
Csak azért,mert rám néz valaki nem ordítom le.Kényelmesl,viszonylag olcsón is lehet jó minőségűt kapni.Esetleg olyan helyre mész,ahol nem akarod a rendes nadrágot tönkretenni.
máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%
Hát kérdező te hülye vagy. Vagy csak nagyon kanos. Ne legyél szentfazék tálib
máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
12%
Erről a nadrágról mindig a tevepata jut eszembe.
máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Metionin ***** válasza:
82%
Mert kényelmes és mert van aki azt szeretne hordani. Nem csak a gagyi átlátszó anyagú leggings létezik. Szakadjunk már le erről a "miért öltözik úgy, aztán csodálkozik, ha..." mentalitásról. Emberek vagyunk nem állatok, ha valaki nem képes a nadrágjában tartani a farkát ha meglát egy ruhadarabot egy idegenen az utcán, az kezeltesse magát.
máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az a furcsa ebben, hogy ha a nőknek olyan kényelmes, akkor a férfiaknak nem az?
máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%

#9

Ki mondta hogy nem az?

máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!