Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a koktél ruha? (Kép)

Milyen ez a koktél ruha? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 14. 17:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
szerintem már nem divat ez az anyag és a fazon sem. Volt pár éve, mikor mindenki ilyenekben vonult bálban, de ma már nem jellemző. Aki egy kicsit is ad magára, az nem vesz fel ilyet. Nekem a csillogó anyag egyébként sem tetszik. Mármint a szaténos. Szerintem nagyon művi hatást kelt. Sokkal elegánsabb egy egyszerű fazon, a boleróddal, és esetleg valami elegáns ékszerrel, cipővel, táskával
2010. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ú, ez nem túl előnyös. :S
2010. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szar.
2010. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2010. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia. ;)

Szerintem jó

2010. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

ez olyan tipikus kínai üzletes ruha és ott is évekkel ezelőtt volt ez a "menő". ezenkívül nem előnyös neked a fényes anyag, mert az kövérít és ahogy látom alapból se vagy túl vékony. ja és ez a szín se a legjobb neked, mert elég fehér a bőröd és ez még jobban kiemeli.

ne haragudj, ha bántó voltam, csak segíteni akartam! viszonylag olcsón lehet koktélruhákat manapság kapni, ha gondolod szívesen linkelek neked olyat, ami előnyös lenne neked, csak szólj!

2010. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
bocs, nem tetszik. sem az anyaga, se a fazona, sem a színe:S
2010. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

szerintem nem néz ki jól, túl "sok"

OmárŁŁ:D

2010. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
akik azt írják hogy szar stb. azok szépen mondva vakok és biztos fiuk...szerintem szupppppppppper!!!!! nekem is kellene és az se baj ha kínai. én pl. majdnem csak kínai cuccokat veszek. Szuper ez a ruha.
2010. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A fekete kabátka meg a ruha alja nem tetszik. Amúgy szép sminkkel, frizurával meg egy csinos magassarkúval a kabát nélkül nem lenne rossz.
2010. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!