Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használt estélyi/báli ruha...

Használt estélyi/báli ruha 10. 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés

Mivel csak egy alkalomra kellene egy iskolai kis versenyre.. elég lenne egy jó állapotban lévő használt estélyi ruha..

Valakinek lenne? Vagy hol tudok nézni 10.000 ig..

170 centi 65 kg

14/l

Köszönöm:)


2011. jan. 28. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Pesten laksz? Lurdy ház Háda - 2500 Ft-ért is vannak már.
2011. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Teszvesz? Vatera?

2011. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet kölcsönözni is...
2011. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon tuti és máskor is felveheted!

2011. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem egy gyönyörű, elegáns koktélruhát mindössze 4990Ft-ért :D Ja és újonnan, nem turiból... Nagyon csodálkoztam, hogy ilyen olcsó volt, azt hittem lehagytak egy 1-est az elejéről xD Ja és szerintem ne "rendes" hosszú estélyit vegyél, mert az öreges lenne még neked. Az enyém térd felett ér 1-2 cm-rel. 16/L
2011. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tényleg használtat érmes venni, vagy turiból, vagy vateráról. Utóbbiról egyszerűbb, hisz fel sem kell állnod miatta és nem kell elmenni 10 üzletbe, hogy legyen szép is, meg a méretednek megfelelő is. Én itt szoktam vásárolni ilyesmi cuccokat.


Újonnan egyszer vettem ebay-ról koktélruhát 9ezerért és az mégjó árnak számít egy új ruháért és még nem is a legnagyobb minőségű cucc volt...

Ha Magyországon újonnan akarsz venni olcsón, akkor azon spóroltak (valami hátrányára) vagy nagyon gagyi kani minőség, amit ugye miért vennél meg, ha csak egyszeri alakalomra kell. Ki nem használhatod később (esküvőn stb.), mert első alkalommal szétmegy + el sem adhatod, mert ki venné meg tőled a kínait, főleg ha még használt is?


Próbálj olyat keresni használtban (és ezért jó a vatera), ami 1-2 alkalommal volt használva és látszik/írják, hogy nem keleti...

2011. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a háda kft turijaiban nézz szét ott biztosan találsz. Ha kilósba méssz egy ilyen ruha nem lehet több 1-2kgnál szóval 2500-3000ftért már találsz.
2011. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! de akptam egy vadi újat:)

14 ezerért..és mondhatom

gyönyörű:)

2011. ápr. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!