Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csőnadrágot (szűk szárú, ami...

Csőnadrágot (szűk szárú, ami mostanában divat) lehet varratni trapézból?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van pénzem most nadrágot venni, de jól állnak ezek a vékony szárú nadrágok. Volt olyan nadrágom de már tönkrement (kínai volt és egy idő után már büdös lett mosástól és sehogy nem megy ki a szag, gondolom a festék ereszt).

Van több trapéz szárú farmerom, azokból varrónő tud szűk szárút varrni? Megéri átvarratni?


2011. márc. 4. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hogy megéri e hogy mennyiért és milyen minőségben dolgozik a varrónőd!

Amúgy lehet,nekem is megcsinálták!

2011. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nem biztos, hogy megéri anyagilag. Menj be a Bershkába (tegnap voltam), rengeteg féle csőnaci van leárazva 1995,-Huf-ra.
2011. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
amennyiből megvarratod már veszel egy újat.. de egyébként tudtommal lehet nekem pl bevettek belőle de nem lett teljesen cső de szerintem lehet teljesen csőt is csinálni.
2011. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem max egyenes szárút lehet belőle, mivel az egésznek más a szabása, "elfordulna" az anyag, és eldeformálódna.

Viszont tényleg meggondolandó, hogy megérné-e, mert lehet, annyiból már kapnál csőnacit.

2011. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet csinálni, nekem is van átalakított csőnacim, ami fénykorában még trapéz volt. Nem kell hozzá varrónő, elég egy ismerős, aki rendelkezik varrógéppel, mert egy 10 perces, nulla munka.
2011. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs ilyen ismerősöm, pedig olyan jó terveim vannak a ruháimmal...:-D
2011. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régi évek legnagyobb pénzkidobása volt nadrágot venni!

Emlékszem hogy mesélték,mindenki magának csinálta a csőnadrágot!

Volt aki magán varrta össze és nem tudta le venni le kellett róla vágni (pl.: apukám fiatalként:D)

2011. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!