Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koszoruslanyoknak milyen ruha...

Koszoruslanyoknak milyen ruha illik? !

Figyelt kérdés

hmm beszeltem uncsimmal mert koszoruslanyok leszunk es szuleink azt akarjak hogy hosszu rozsaszin ruhank legyen..:p

meg nem neztunk semmilyen ruhat mert csak majusba lesz a lagzi.. de nem tudom nem lehetne valami mini is:P?

vagy hogy illik jobban ?!


2009. febr. 28. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ÁLtalában hosszú és rózsaszín szokott lenni.De ezt a menyasszony szokta eldönteni.LEhet rövidebb fazonú is és akár más színű is.De ne magatok döntsetek hanem a menyasszony.
2009. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg a menyasszonnyal, hisz az ő esküvője:)

Májusban lesz? Nem kell olyan hosszú ruhának lennie, hogy a port fogjátok vele törölni, kb. olyan térdig, de inkább térd alá érő legyen.:)

2009. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Végülis ők is eldönthetik de manapság az esküvőknek van egy meghatározott színe...mint elefántcsont szín bézs barack arany...ehhez kell passzolnia a koszorúslány ruhának...és az hosszú ruha de nem értem mi a baj ezzel? Egy koszorúslány nem járhat kelhet miniben mint valami kéjnő...ő még nem ment férjhez vagyis tiszta szűzies még akkoris hamár nem szűz...nem mutogatva a lábát bokáját, nem itt csábítja el a magányos férfiakat a másik családból ő egy kísérő aki a menyasszonyt a lányságből az asszonágig kíséri mint jelenlegi lány...

Egyébként nem mindenki határozza meg van amikor a menyasszon egy tipust kiválaszt és az külömböző vagy egyszínben kikölcsonzik az összes koszorúslánynak...de van amikor abszolút rátok van hagyva...ilyenkor a ruha nem lehet annyira fodros mint a menyasszonyé ne legyen rajta sokszín...max kettő lehet csillogó de nem kell tulzásokba esni...mini nem lehet de térdig felvágott ruha még nem túl kacér....

2009. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszike a valaszokat!!

Hat 2 koszoruslany lesz: uncsokatestverem es ne :P

Amugy igen mennyasszonnyal megyunk el ruhat nezni es egyformat kolcsonzunk..

csak azert kerdeztem hogy lehet e terdig ero esetleg mert lattam egy nagyon szep ruhat es kb terdig ert es nah az bejott:)

de tenyleg nem rajtunk mulik:)

mennyasszony rozsaszint akar es hosszut:P

de a zis nagyon jo lesz mert rozsasizn kedvenc szinunk :)

2009. febr. 28. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:

megvan vegre a ruhank :x

majus 16 kan lesz az eskuvo.. az az par het van meg hatra..

iszonyat szep a ruham...hosszu foldig ero olyan bo mert drotos es felso resze ugy ramtapad leszoritva a hasikam es semmi pabntja.. ahh egyszeruen szerelmes lettem bele es par rozsa minta rajta :Xnagyon jo

amugy koszike a valasozkat!!

pusziii`

2009. ápr. 20. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!