Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Osztálytalálkozóra mibe illik...

Osztálytalálkozóra mibe illik menni?

Figyelt kérdés
Felül női,laza stílusú kockás ing,háromnegyedes ujjal?Hozzá milyen naci illene?
2011. ápr. 13. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
fekete v farmer
2011. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát attól füg milyen osztálytalálkozó lesz, a miénk pl étteremben volt, oda azért ennél csinosabban illett menni. Persze ha kocsmában tartjátok, akkor a kockás ing és farmer tökéletes választás...
2011. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem holmi sz@r kocsmába tartjuk,mi is étterembe leszünk,de nem is holmi sz@r ingbe mennék oda,hanem egy 12.000ft-os ingről van szó.......
2011. ápr. 14. 06:12
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
teljesen jó az ing! de azért ha csinosabb akarsz lenni, akkor vegyél fel hozzá szoknyát.sokkal alkalmibb, a fiúbarátom is azt vett fel az öt éves általános iskolás osztálytalálkozójára.
2011. ápr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem az ára miatt fog jól kinézni az inged. A lényeg, hogy elsősorban magadnak tettszél, ha jól érzed magad a bőrödben az látszani fog a kisugárzásodon is.:)
2011. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
A kocsmát nem azért írtam, hogy megsértődj rajta, de nem mindenkinél egyértelmű, hogy étterembe mennek. Egyik barátnőmék pl egy igényesebb kocsmában tartották, mert azt akarták, hogy oldottabb legyen a hangulat és ne legyen olyan formális. Nem tudom milyen ing pontosan, de én mondjuk kockás ingből nemigazán tudok elegánsat elképelni. Az meg, hogy mennyibe keül egyáltalán nem számít, nem attól fog jól állni, vagy illeni az alkalomhoz. A futócipőm 25e volt mégse megyek benne színházba...
2011. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudom mit sértődtél meg , teljesen jogos hogy étterembe elegánsabb tuha kell, de kocsmába szinte bármi jó. És itt nem lecsúszott talponállóra gondolt a válaszadó ez egyértelmű, hanem pl. nekünk is kocsmában volt az egyik(ami amolyan bárszerű, de azért nem étterem) és teljesen jó volt.


Az meg hogy leírtad az árát, az égegyadta világon semmit nem jelent, mert nem az árhatározza meg az adott ruhadarab stílusát. Lehetett volna az az ing 50 ezer is, ha mondjuk nem illik az adott helyhez.



Le kellene írnod hol tartjátok ésmikor mert mondjuk ha este 8-kor kezdődik és étteremben van az más mint ha mondjuk délután egy bárban ahol mondjuk biliárdozni lehet, és utána bulizni mentek tovább. Mert más más stílusú ruha kell, tehát tanácsot adni csak így lehet, ha körülírod pontosan a kérdét.

2011. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha egy csinos fekete szoknyában mész, valami alkalmibb felsővel/blúzzal, az a legjobb. Mi étteremben tartottuk az 5 éves érettségi találkozót, utána bulizni mentünk. Szerintem alapszabály itt is, hogy inkább túl mint alulöltözve legyél! Volt 1-2 osztálytárs, akik farmerban, meg ingben jöttek, sportcipőben, hát elég hülyén néztek ki, mert mindenki más "felöltözött" csak ők nem.
2011. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!