Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Portfólió fotózásra milyen...

Portfólió fotózásra milyen ruhákat vigyek?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek műtermi portfólió fotózásra, és nekem kell ruhákat vinnem. Fehérneműkön kívül még milyen ruhákat vigyek, milyen összeállításokat?

Köszönöm!

21/L


2011. máj. 3. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi instrukció megadva?Vagy egy koordinátor,akit felhívhatnál ez ügyben?


Amúgy most divatos ruhákban menj szerintem,nézz át pár magazint,vagy a neten keresgélj.És arra figyelj,hogy ne legyen túl könnyen gyűrődő anyag,vagy olyan,amibe hamar beleizzadsz,mert a sok mozgás és az erős fények miatt kínos helyzetbe kerülhetsz:)

2011. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.Ezt kifelejtettem,de gondolom nyilvánvaló,hogy olyat válassz,amiben jól érzed magad,és TÉNYLEG ELŐNYÖS.Akár pártatlan barátnőket is megkérdezhetsz,de nézd a tested reálisan: nem mindenkinek áll jól minden.Hangsúlyozd az erősségeid,de ne legyen kihívó!!Szóval bár nagy a melled,ne legyen túl mélyen dekoltált.


Kiegészítőket mindenképp vegyél/vigyél.

2011. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én portfólió fotózásomon stylist volt, szóval hozták a ruhákat (+sminkes, fodrász) viszont ha neked kell vinned akkor ilyesmiket ajánlok: (attól függ hány szettet vihetsz)

- sötét sztreccses nadrág vagy cicanadrág egyszínű tunikával, valami letisztult felsővel

- egyszínű fürdőruha

- valami egyberészes ruha, koktélruha vagy ilyesmi

- valami trendibb szett rövidnadrággal vagy szoknyával

és a legfontosabb: MINDENHEZ MAGASSARKÚ

lapostalpú cipőt ne is vigyél :)

nézegess még modelleket a modellonline.hu-n :)

sok sikert ^.^

2011. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)! Azért nincs stylist, mert az +10-20ezer forint lenne, és úgy már drága lenne. És méretben sem biztos, hogy pont olyan ruhákat hozna. Esetleg magasszárú csizmát is vigyek a magassarkúk mellé, vagy az nem lenne előnyös egy portfólió fotózáson? Hagyjam végig szabadon a lábamat?
2011. máj. 4. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:

magasszárú csizma semmiféleképpen... szandál vagy sima cipő. lehetőleg olyat ami illik a ruhához.

de amúgy hogyhogy fizetsz a portfóliért? nálam ez úgy volt, hogy több ügynökséghez elküldtem sima képeket, és az egyik visszajelezett és ingyen elkészítették a portfóliómat.

csak azért mondom, mert lehet, hogy beleölt pénz, feleslegesen elmegy... szerintem előbb ügynökségeket kellett volna felkeresned, hogy van-e egyeltalán esélyed a modellszakmában.

2011. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Nem modellkedni akarok, csak magamról pár jó képet.
2011. máj. 4. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
ja akkor az más :) és melyik fotóshoz mész? mennyibe kerül? :)
2011. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csizmát is vihetsz nyugodtan, az is jól mutathat ám:) A cipőkre viszont fordíts egy kis figyelmet, tedd rendbe őket. Szépen takarítsd le őket, kend be cipőápolóval, és a talpát is mosd le alaposan, sőt akár cipészhez is vidd el, ha kopott az alja (lehet olyan fénykép, hogy látszódni fog), mert nagyon el tudja rontani az összhatást, ha látszik, hogy piszkos, lestrapált. Én az első fotózásomkor erről elfeledkeztem, úgyhogy a megkopott piszkos talpú cipőmet le kellett vetnem...
2011. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!