Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik az alap ruhadarabok egy...

Mik az alap ruhadarabok egy 18-20éves lány ruhatárában. Miket szerezzek be mindenképp?

Figyelt kérdés

Amúgy 18 éves lány vagyok, 175 magas, 56 kg. Átlagos alakom van, sztem egész jó(bár a hasamon van némi felesleg , de dolgozom rajta:) )

A stílusom mindig alkalomhoz illő, szeretek elegánsan és sportosan is öltözködni, jha és imádom a farmert. De úgy érzem jobb lenne, ha lennének alapdarabjaim, mi lenne fontos?


2011. máj. 14. 16:09
 1/3 anonim válasza:
0%
irány a berska, zara, pull:D ott tuti találsz jókat. pl cicanaci csőfarmer latex:P :D
2011. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

-farmer (1fekete, 1 kék) egyszerű, hogy nőcisen és sportosan is hordható legyen

-kardigán-vékony pulcsi (fekete, fehér barna piros színben)

-kosztüm: szoknya-nadrág-blézer (fekete) olyan fazon hogy az egyes darabok külön is hordhatóak legyenek, pl a blézer farmerral

- egyszerű póló (fekete, fehér, piros, barna, kék, csíkos) ne túl nagy és gyerekes mintával így felveheted blézerrel fekete farmerrel és magassarkúval is, nem csak sportosan

-bőrkabát- farmerkabát- ballonkabát

-farmerszoknya

Szerintem ezek az alapdarabok, fontos hogy egymással kombinálható legyen és minden mást ehhez lehet lehet vásárolni, igazítani.

2011. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a wardrobe basicsnál nézegesd:)

[link]

2011. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!