Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik az alap ruhadarabok egy...

Mik az alap ruhadarabok egy 14 éves lány ruhatárában?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
kényelmes lapos- és magassarkú cipő; sötét farmer; fehér ing; egyszerű és könnyen variálható pólók, kardigánok, pulóverek..bár ez nem csak 14 évesekre igaz:P
2011. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom milyen stilusú az a bizonyos 14éves lány,de szerintem ami jó ha van,az:


-csőnadrág


[link]


-legging


[link]


-1-2 ruha


[link]


-balerina cipő


[link]


-saru


[link]


-esetleg egy alacsonyabb sarkú ünneplős cipő


[link]


-tornacipő


[link]


-szines toppok


[link]


-rövidujjú mintás pólók


[link]


-tunika


[link]


-bolero


[link]


És hozzá még az alapcuccok,olyanokat nem fogok leirni.(rövid nadrág,térd nadrág,hosszú nadrág,hosszú ujjú pólók,melegitő,kabát,stb.)


Kiegészitőknek pedig 1-2 táska mindenképpen:


[link]

2011. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Második!


Gratulálok, leírtad, milyen egy tömeglány!

18/f

2011. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%

Pontosan a második pontosan leírta mi kell egy tömeglány ruhatárába.

18/F

2011. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

61%os:

Ha a kérdező annyira egyedi szeretne lenni,akkor nem itt kérne segitséget.Ha egyedi akar lenni nem muszáj megfogadnia a tanácsomat,nyugodtan öltözhet ahogyan akar,én csak segiteni próbáltam,de ha neked van olyan ötleted amivel egyedi ruhatárat alakithat,akkor figyelek és szivesen olvasom a tanácsaidat. :)

Amúgy a képeket nagyrészt divatlapokból másoltam ide,és arról nem tehetek,hogy aki divatos akar lenni,az rögtön tömeglány.

2011. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

20:11-es! szerinted mégis mit kellene felvennie, hogy ne legyen tömeg? mert manapság az már tömeg aki boltban vesz meg valamit... szánalmas vagy már bocsi. nem mindenkinek van pénze arra, hogy külön magának varrason ruhákat, hátha akkor egyedi lesz. amúgy se mindenki olyan, hogy ki akar tűnni a tömegből. lehet hogy ti igen, de nekem jobban tetszenek ezek a ruhák, mint egy kukászacskó magamrahúzva, mert abban egyedi lennék. nem kell mindenkit leszólni. ha neked ez a szórakozás menj szépen vissza az óvodába. neked legyen teljesen mindegy hogy más mit vesz fel... ha meg nem akkor legalább a kérdésre válaszolj, utána oltsál le másokat. és mindenképpen meg akarod mutatni mennyire egyedi vagy, és mutasd meg hogy te miket hordassz.

amúgy amiket a második leírt tök jó ruhák szerintem. nekem legalábbis, aki nagyon "tömeg"...

2011. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%
ezek a linkek gusztustalanok :S
2011. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
előző akkor mutass jobat, ne a szád járjon. ide gyakori kérdésekra csak nagyszájú senkik járnak akiknek nincs jobb dolguk mint másokat fikázni, de ők se tudnak jobbat!
2011. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2011. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

ma 19:58as,84%os vagyok:


Köszönöm szépen a lepontozást.

Most már legalább tudom,hogy ha segiteni szeretnék a kérdezőnek,akkor a válaszolók szépen lepontoznak.Tényleg köszönöm.Bezzeg mikor valaki valami értelmetlenséget ir,ami nem is tartozik a kérdéshez,akkor az fel van pontozva,mert ő a valaki.Hát köszönöm szépen a sok értelmes válaszolónak(persze vannak kivételek),meg azoknak is,akik lepontoztak.


Kérdező:neked pedig bocsánat,hogy próbáltam segiteni,nehogy megfogadd azokat amiket irtam,mert még tömeglány leszel,mint én. :)

2011. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!