Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolják sokan úgy,...

Miért gondolják sokan úgy, hogy a leggings még mindig divat?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén engem ez a "divat" nagyon idegesít (meg úgy általában az is ha az embereknek nincs saját ízlésük). Elég sokan hordják, pedig szerencsére leáldozóban van a csillaga, legalábbis sok külföldi országban ezt tapasztaltam. Nálunk miért ilyen csőlátók a hölgyek?
2011. jún. 5. 13:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Miért zavar téged, hogy mi van máson? Mi van, ha nem divatból hordja, hanem mert kényelmes és szereti? Miért akarsz belepofázni más életébe? Miért hiszed, hogy te mindent jobban tudsz?
2011. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ment ki a divatból:)
2011. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

küldföldi nőknek mi köze van a magyar nőkhöz?

kényelmes és én spec. szeretem hordani, és sokan nem divat szerint öltözködnek.

de te nyugodtam öltözködj a divat szerint (Y)

2011. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, és attól függetlenül, hogy divatban van e még van sem én igenis felveszem, mert jól érzem magam benne!

Ha neked nem tetszik nem kell hordanod, legfőképpen olyanokat megszólni akik szeretik!!! Pont az ilyen embereknek mint te nem érdekel a véleménye!!!!

Nincs jobb dolgod???!!!

2011. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez egyedül a te problémád.
2011. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

mert nekem pl jól áll:D de suliba nem hordom

16L

2011. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön is sok nőn látok. A harisnya, miniszoknya mikor fog kimenni a divatból? Valszeg soha. És a Converse cipő? Pedig sztem az mehetne már ki, halál unalmas és még csak nem is nőies, akik hordják attól érzik magukat alternak, különlegesnek, hogy olyan ostobák, hogy egy kínai tornacipőért 15000ret kiadnak.
2011. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy hozzád hasonló tipikus divatmajom úgy se fogja megérteni, hogy sokan még most se a divat szerint öltözködnek hanem ahogy JÓL érzik magukat.
2011. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Annyi köze van a külföldi nőknek a magyar divathoz, hogy hozzánk minden ideér ami ott is divat drágám, csak kb 1-2év csúszással.

Nekem van saját stílusom, ez itt nem kérdés. A kérdés az, hogy miért akar minden nő szakadtnak kinézni ebben a borzalomban??? Hát nincs otthon tükör?

2011. jún. 5. 14:12
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked milyen ruháid vannak? Csak a kíváncsiság kedvéért:) Pl holnap mit fogsz felvenni?
2011. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!