Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az OTTO webáruház?

Milyen az OTTO webáruház?

Figyelt kérdés
Milyen a kiszálítás , minőség , ár ?szerintetek ?
2011. jún. 16. 22:50
 1/5 A kérdező kommentje:
????? :)
2011. jún. 17. 09:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó minőségűek a ruháik, legalábbis eddig még nem volt rájuk panaszom, viszont elég drágák. Ha éppen akcióznak valamit, akkor tök jó dolgokat lehet kifogni. A kiszállítás kb. 2-4 hét között változott nálam, mert volt, hogy olyat rendeltem, ami elfogyott és a németországi raktárból hozatták meg. Szóval összességében pozitívak a tapasztalataim.
2011. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pozitív véleményem van. A méretgondot nem veszem negatívnak, az az én hibám...:)


Bár nem sokszor rendelek tőlük

2011. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
DRÁGA:)
2011. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kb.2,5 éve rendeltem 2 db PetiteFleur márkájú szoptatós trikót. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Szép a mintája és a csipkéje, formatartó. Már 1,5 éve hordtam és a kórházban mindenki megdícsérte (pedig az átlagos heti 2 mosásával nem számított mai darabnak). Az ára szerintem egy jó középkategóriás fehérnemüének felel meg. A méret is jó. A fentieket figyelembe véve nagyon megérte!
2013. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!