Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó az OTTO webáruház?

Szerintetek jó az OTTO webáruház?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit drága ruhák vannak fent,de többségük divatos,márkás termék.Van méret táblázat is,így nem kell aggódni vajon jó lesz-e a méret,ennek ellenére nem rendelnék onnan semmit,max 1-2 kiegészítőt...szeretem felpróbálni a ruhát mielőtt megveszem,hogy áll rajtam,stb.Online erre meg nincs lehetőség,egyébként jó kis webáruház!:D

23F

2011. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jók a ruhák, bár a kiszállítással nem vagyok megelégedve. 2 hónap kellett ahhoz, hogy kiszállítsák :S Írtam egy csomó e-mailt és mindig csak ígérgették, hogy 1-2 napon belül meg fog érkezni... ja persze... október végén rendeltem meg és január 2. hetében érkezett meg a termék.. még jó, hogy karácsonyi ajándék volt :D
2011. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyetlen egyszer rendeltem tőlük ruhát, egy fehér kardigánt, ami az első mosás után kb háromszorosára nyúlt ki..

Lehet ez csak egy egyedi eset volt, de én itt be is fejeztem a kapcsolatom ezzel a webáruházzal.

2011. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyéb vélemények ?
2011. jún. 13. 21:50
 5/5 anonim válasza:
Nekem az áruházról az a véleményem,hogy egy nagy kaka.Rendeltem egy inget tőlük és anyag hibás volt el volt varrva a gomb lyuk,vízszintesen volt nehezen tudtam volna be gombolni.Az anyaga totál gagyi,a hónaljnál össze húzva az anyag.Egy nagy csalódás volt.Aztán kérték,hogy alkossak véleményt a termékről.Mikor el mondtam a véleményem,meg akartam rá pár nappal nézni az adott ingnél és csak azt lehetett olvasni,hogy milyen jó milyen szép,milyen jó az anyaga,hát nem semmi. Ilyen hasonló hülyeségeket írogattak.Nagy átverés az egész.
2015. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!