Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben alszol? Pizsi, hálóing,...

Miben alszol? Pizsi, hálóing, kinyúlt póló, meztelen, stb? (kérdés lányoknak. )

Figyelt kérdés
Én nyáron félmeztelenül szoktam aludni, bugyiban, esetleg néha magamra rántok egy kényelmes, régi pamutpólót, ami mondjuk kinyúlt és utcára már nem hordanám. Erre az anyu ma letolt, hogy ez igénytelenség, és vesz nekem fodros-bodros hálóingeket, meg pizsiket, amik ugyan méretben jók (20 éves létemre elég kicsike vagyok), de olyan gyerekesek... nem lehet vele beszélni, megsértődik, hogy nem ezekben alszom :D na és ti miben alusztok?
2011. jún. 28. 22:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Póló, + nyáron rövidnadrág, boxer, télen hosszabb nadrág, cicanadrág. De van egy rózsaszín, cicás pizsim is. És őőő, idősebb vagyok nálad :)
2011. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Pizsama, rövidgatya+hatalmas póló, vagy bugyi és hatalmas póló.

14/L

2011. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

nyáron: valami egyszerű kis top, esetleg atléta, franciabugyival vagy boxerrel.

télen: nagy póló hosszú gatyával, jobb időben szintén boxer.

2011. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Van egy álomszép hálóingem, fehér szatén alap, rajta nagy rózsaszín virágok. Meg van egy teljesen egyszerű fekete is. Az egy régi ruhám, aminek kinyúlt a spagettipántja, de amúgy tökéletesen áll rajtam. Télen hosszú pamutnaci, meg picit kopott hosszú ujjú póló. Szeretem csinosan hazavárni a páromat. Ő meg értékeli. :P 23/N
2011. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Rövid gatyás, rövid ujjas egyszínű pizsiben. Alatta természetesen bugyival, boxerral, néha tangával. Engem nem zavar a tanga alvás közben. Nekem nem kényelmetlen.
2011. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Nyáron van, hogy félmeztelen (bugyi van rajtam), de általában van rajtam egy nagy póló vagy top.
2011. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Nyáron:Kinyúlt póló, melltartó meg francia bugyi.

télen: kinyúlt póló, melltartó, francia bugyi, rövidnadrág, és térdzokni. :)

2011. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Én is félmeztelenül vagy tanga+póló/ top. És ne haragudj, de szerintem eléggé gyerekként kezelnek otthon, ha anyud akarja megmondani/megvenni azt, amiben aludnod kell...
2011. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hja, anyum a gondoskodó típus, nem hajlandó elfogadni, hogy felnőttem...
2011. jún. 29. 12:01
 20/35 audrey90 válasza:

nyáron egy rohadtul kinyúlt polo, meg valami rövidgatya a kinaibol, télen pedig ugyanaz a rohadt kinyult polo egy nagy xxl-es melegitő, polár pulcsi, meg vastag zokni :PP:D

14/L

2011. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!