Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben alszol? Pizsi, hálóing,...

Miben alszol? Pizsi, hálóing, kinyúlt póló, meztelen, stb? (kérdés lányoknak. )

Figyelt kérdés
Én nyáron félmeztelenül szoktam aludni, bugyiban, esetleg néha magamra rántok egy kényelmes, régi pamutpólót, ami mondjuk kinyúlt és utcára már nem hordanám. Erre az anyu ma letolt, hogy ez igénytelenség, és vesz nekem fodros-bodros hálóingeket, meg pizsiket, amik ugyan méretben jók (20 éves létemre elég kicsike vagyok), de olyan gyerekesek... nem lehet vele beszélni, megsértődik, hogy nem ezekben alszom :D na és ti miben alusztok?
2011. jún. 28. 22:40
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
4%
Én meztelenül alszom és felweszek hozzá 10 centis tűsarkúth.!!! :$ ♥♥ :DD (L)<3<3<3
2012. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
9%
fújj b+...
2012. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Kizárólag meztelenül


L/21

2013. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Cicababyke válasza:
73%
Csak én alszok télen nyáron pizsibe?😂
2016. febr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Én nem tudok csak meztelenül aludni!

Akkor volt gond, amikor pár napra kórházba kerültem: mindig az következett be amitől féltem: a háló rám tekeredett, szorított, és nem bírtam aludni. Totál kimerültem a kórházban.

Mondjuk nálunk mindenki meztelenül alszik otthon.

2016. febr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!