Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom elképzelni sem,...

Nem tudom elképzelni sem, hogy ez a ruha miért olyan szép, hogy ennyi pénzt adnak érte? Tényleg ennyire jó? Nektek mi a véleményetek? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


"designer" ruhaként hirdeti, még van 10 nap hátra az aukció végéig és már 40 000 FT!!!!!!!!!! 1 Ft-ról indította, és már itt tart!!! Kérdések tömkelegét kapja a ruhával kapcsolatban. Észrevettem, hogy a katalógus fotón vannak virág hímzések, de az eredeti, saját maga által készített képen nincsen semmi. Én ezt leírtam neki kommentben, amit rögtön törölt, és még le is tiltott!!!

komolyan....ennyire nagy szám ez a ruha? könyörgök, ha még emiatt le is tilt, nyilvánvaló, hogy csaló is egyben, és jót röhög a markában...Azért érdekel ennyire, mert piszok rosszul esik, hogy én hiába teszek fel jó cuccokat, nekem sose menne fel ennyire, nagyon elvagyok keseredve, ez a ruha másnak egy félhavi fizetése! (és még ki tudja mennyire fog felmenni!)


2011. júl. 5. 08:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján tényleg nagy átverés lehet..XD de amúgy az első képen ahol a nőcin van még tetszik is mert legalább különleges bár nembiztos hogy hordanám, de jól néz ki. de ennyi pénzt nem ér meg szerintem simán kilehet hozni max egy 10-esből ha veszel egy olyan inget és valami hasonló szoknyát.
2011. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nyilván van egy másik accountja...
2011. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ránéztem a képekre és elkapott a hányinger

semmi jó nincs ezeken

undorító...

ez a "divat" és a sok hülye sorozatgyártmány emberfajzat azthiszi ha őis ilyet hord amit mások akkor ő menő lesz

közbemeg....elveszti minden különleges vonását és beépül a "falba"

2011. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

csak simán megvarrta/megvarratta ezt a ruhát és most eladja, üzlet, ennyi

meg a legtöbb ember egyedi ruhákra hajt, ez pedig igencsak nem megszokott

2011. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

[link]


Azért vannak még ott kérdések, na de basszus, a felakasztott ruhán az övtartó a nagy kockából indul, a katalógusképen pedig a kis kockából.. továbbá a kockák mérete, formája sem akkora, a virágnak pedig látszódnia kellene a világos rész alatti nagy sötét részen.

Ez azt hiszi, hogy vakok a vaterázók? Vagy mit gondol, aki megveszi annak nem fog feltűnni?


"Kirándulásra kellene"

Én is szeretnék 40ezres áldesigner ruhákban kirándulni, vajon hová megy? Csak nekem ez majdnem 1 havi fizetésem lett volna (már az se, nincs munkám..)

Egy ilyen ruhát nem is nehéz megvarrni, inget lehet kapni, a szoknyarészt pedig kép alapján is meg tudnám varrni farmerkockákból, még a kisebb kockák sem jelentenének olyan nagy kihívást, inkább a hímzett virág macerás. (neki viszont arra már nem volt energiája, ahogy a kis kockákra se)

2011. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
szerintem is egyértelmű, hogy a katalógus fotón levő, és a saját maga által fotózott ruha nem ugyanaz, én ezt egy kommentárban megejtettem, és letiltott, meg persze törölte az összes hozzászólásomat. Végül is...jól hiszi...ezek szerint vakok a vásárlók! Hát igen..másnak ez egy havi, vagy félhavi fizetése..a kirándulós hozzászóláson én is lehaltam kicsit, el sem tudom képzelni, hogy milyen kirándulásra kellhet ez? elhiszem, hogy egyedi, de nekem egyáltalán nem tetszik, azt hittem egyedül vagyok ezzel.
2011. júl. 5. 09:56
 7/20 anonim ***** válasza:
hát ez totál kamu...tök látszik, hogy nem olyan mint a katalógusban...és a sok hülye még el is hiszi...wáooo...pedig nem egy jó ruci:D...40ezret semmiképp nem ér...de akkor gyors varrok én is:D:D:D....hátha:D simán összedobhato ez a ruha:D
2011. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"kirándulásra kellene"-mehehehe

2 óra alatt összeütök egy ilyet ing+maradék anyagok

- nem egy szebbet.

2011. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ezt a ruhát ( még a katalógusban levőt is),aki egy kicsit is tud varrani egy ingből és maradékanyagokból fél nap alatt megcsinálja.

Csak van akinek nem a ruha kinézete számít,hanem a divattervező neve.

Egyébként mindekttőt rondának tartom.

2011. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

lol

egy vasat se adnék érte

2011. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!