Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom elképzelni sem,...

Nem tudom elképzelni sem, hogy ez a ruha miért olyan szép, hogy ennyi pénzt adnak érte? Tényleg ennyire jó? Nektek mi a véleményetek? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


"designer" ruhaként hirdeti, még van 10 nap hátra az aukció végéig és már 40 000 FT!!!!!!!!!! 1 Ft-ról indította, és már itt tart!!! Kérdések tömkelegét kapja a ruhával kapcsolatban. Észrevettem, hogy a katalógus fotón vannak virág hímzések, de az eredeti, saját maga által készített képen nincsen semmi. Én ezt leírtam neki kommentben, amit rögtön törölt, és még le is tiltott!!!

komolyan....ennyire nagy szám ez a ruha? könyörgök, ha még emiatt le is tilt, nyilvánvaló, hogy csaló is egyben, és jót röhög a markában...Azért érdekel ennyire, mert piszok rosszul esik, hogy én hiába teszek fel jó cuccokat, nekem sose menne fel ennyire, nagyon elvagyok keseredve, ez a ruha másnak egy félhavi fizetése! (és még ki tudja mennyire fog felmenni!)


2011. júl. 5. 08:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha annyira designer cucc, akkor ki a tervező? xD

amúgy kivételesen ocsmány ez a ruha.

egyébként szerintem a virágminta ott van, csak pont nem látszik, mert eltakarja a gyűrődés.

de 40ezrért nagyon röhej. annyi pénzzel szoktam elmenni vásárolni, és 10 ennél ezerszer királyabb cuccot veszek

2011. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem se néz ki jól. Még ha utánam dobnák, akkor se kellene.


15/L

2011. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Fúj, ez undorító! Soha fel nem húznám :D
2011. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ilyesmiket a szeretetszolgálatos cuccoknál láttam eddig, nem tudtam, hogy ilyen menő. XD
2011. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Na akkor pontosítok :))


Ez az eladó egy nagy forgalmat bonyolító nő, teszveszen és vaterán egyaránt. (teszveszen lizkollar néven annó amikor fenn voltam, nézelődtem nála, de mindig drágálltam :))


Budaörsön lakik Premierhez közel, ott szerzi be a készlete nagyrészét meg leárazásokon illetve turikban és ezeket adja többszörös áron.

Nagy forgalmú eladó, kizárt, hogy maga varrta volna a ruhát, inkább valószínű az, hogy katalógusképet csak hasonlóról tudott felrakni, nem volt olyan amilyen az övé, viszont a vállfán nem megy át az hogy milyen felvéve.

Ilyet sokan csinálnak, ebbe nem kell belekötni.


A márkáról, nálunk még nem túl ismert brand. Nem designer, hanem konfekció. A Desigual egy kicsit drágább csak mint a Zara Woman vagyis hellyel- közzel megfizethető és aki akar néha megengedhet magának 1-1 darabot. Nem luxus és nem méregdrága. Ez a ruha új kollekciósan aligha került ennyibe mint amennyin most áll, maximum 30 ezerre saccolom az új kollekciós árát.


Mivel sokaknak fogalmuk sincs a márkákról, ezért elhisznek mindent amit leírnak nekik....

Arra gondoltam, hogy a Desigualról sokaknak a Dsquared2 ugrik be, hasonló hangzásúak.. utóbbi tényleg luxusmárka....

2011. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát, manapság sokan élnek meg abból, hogy hazugságokkal csalnak ki a gyengébb képességűekből pénzt. Ez van, nem lehet mit tenni ellene. Látok ott kérdést a mintázatra vonatkozóan, de arra természetesen nem válaszolt. Nincs személyes átvétel, sem utánvét... jellemző... Hát, gratulálok annak, aki ennyi pénzt kidob egy ilyen rondaságra. Még ha valóban márkás ruha lenne, akkor sem kéne.
2011. júl. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nagyon profi lehet az eladó... az értékelésekben azon pampog, hogy miért kap semlegest, holott már régen tudnia kéne, hogy ha nem jött létre a tranzakció, akkor csak semleges értékelés adható... ezek után ne várjunk tőle semmi pozitívat...
2011. júl. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szánalom az egész. A virágmintának látszódnia kellene a világos kocka alatt, de nem látszik. Nem a gyűrődés miatt, hanem mert tényleg nincs ott...

"Tisztelt elisabethkollar! Virágos motívum is van a ruhán? Mert a képen nem látszik!Üdv: - Tomalky

Tisztelt Tomalky! Igen van , csak a felekasztott képen nem látszik Üdv Liz - elisabethkollar"

Idióta!


Az a baj, hogy vannak még ilyen hülye emberek, akik anélkül, hogy alaposan megnéznék a katalógusban látható, illetve az eladó által felkínált ruhát, azonnal rálicitálnak...De tudjátok mit? Meg is érdemlik, hogy átverjék őket, ezek után.

2011. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Elég "vicces" ez a nő, sír meg fenyeget, hogy miért is kapott semlegest amikor nem történt meg a tranzakció.

Amit a negatívoknál leművel, az pedig szégyen... megnéztem néhány negatívot adó embert, van köztük akit csak ő negatívozott le, minősíthetetlen hangnemben, csupa NAGY betűvel. Na meg persze le is tiltja őket, nehogy újra vásároljanak és észrevegyenek valamit..

Páran rá is jöttek, hogy turkálós, outletes ruhák lehetnek, persze őket is leordította, hogy ez nem turkálós, kaptam, az enyém volt, itt meg ott vettem.. pff..

2011. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát ez semmi.
2011. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!