Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a deszkás cipő?...

Divat még a deszkás cipő? Vagy a supra a divat már? Most melyik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 08:11
1 2
 11/12 anonim válasza:

Először is azt vedd meg ami tetszik!

Nem csak Sp-n van Supra... és ezt úgy mondom, hogy én sem kedvelem Sp-t.

Vannak nagyon is jó Suprák, bár az igaz , hogy nagyon kell figyelni a leárazásokat.

Szerintem nem annyira divat már a Converse és én nem is nagyon veszek mert az tényleg olyan cipő amit a márkájáért vesznek, mert sok kínaiban láttam olyat hogy ugyanúgy néz ki... de az persze fúj mert kínai.

De az a lényeg hogy olyat vegyél ami neked teszik.


Plusz egy tipp: A Supra is deszkás márka. ;)

2012. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Így van. Azt vegyél, ami neked tetszik. Meg persze amire van pénzkeret :) Hol érdekel engem, hogy mondjuk Dzsásztin Bíber vagy ESPÉ mit hord XD A Supra mostanság eléggé megy, csak az ára van elszállva kicsit. Deszkás cipő meg szerintem örök divat. Persze kinek mi tetszik. Meg nyilván olyan ember is van, aki mondjuk csak azért nem vesz meg/fel egy amúgy neki tetsző cipőt, merthogy ő aztán nem megy a divat után :D Konkrét javaslatom deszkás cipő közül a DC Spartan Hi. De van sok igen jó Supra is (Garage Store például)...
2012. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!