Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keresztelore, hogyan szokas...

Keresztelore, hogyan szokas feloltozni?

Figyelt kérdés

Katolikus keresztelore vagyok hivatalos. A baratnom kislanyanak a kereszteloje, tehat nem vagyok kozeli hozzatartozo. Mit szokas ilyenkor felvenni? Lehet egy viragos nyari ruha vagy esetleg valami komolyabb kellene? Hasonloan kell oltozni mint egy eskuvore? Feheret szabad ilyenkor hordani? Van egy feher ruham aminek csipkes a mintazata:

[link]


Es van egy halvany piros (inkabb rozsaszines) de ezen viszont csillogo a himzes es nem tudom, hogy illene-e ilyen alkalomra csillogni:


[link]


Bocsi, hogy hosszu voltam de meg sosem voltam keresztelon.


2011. aug. 3. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

hát ezek jók az alkalomra de amúgy borzalmasan néznek ki :S

szerintem a jobb oldali sokkal jobb lenne: [link]

2011. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit visszafogottabban kell öltözni, mint egy lakodalomba, de én biztosan megkérdezném a barátnőt, hogy mit vegyek fel.
2011. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én már sokszor voltam keresztelőn, és általában vagy fehérben vannak az emberek, vagy valami tavaszias, vidám színbe, szóval amiket belinkelték ruhákat, mindkettő megállná a helyét, amúgy nekem mindegyik nagyon tetszett :)
2011. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen a valaszokat!
2011. aug. 4. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Templomba nem illik olyan ruhában menni, amiből kilátszik a vállad. Szóval ha ilyesmiket veszel, akkor vegyél hozzá illő bolerót is. Komolyan mondom! egyébként szép ruhák, amiket belinkeltél! :)
2011. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!