Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gának számítanak az f&f cuccok?

Gának számítanak az f&f cuccok?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye róla?

Amugy, én csak is Adidas Originalst hordok, alig van más cuccom, de érdekel, hogy mi erről a vélemény, és milyen minősègűk az f&f ruhák.


2011. aug. 9. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van több F&F ruhám is. Én meg vagyok velük elégedve, teljesen jók. Minőségileg lehet, hogy nem egy Adidas Original, de egyáltalán nem olyan, mint a sz@rabbik fajta kínais cucc.
2011. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem abszolút nem gázak :D én nagyon szeretem őket :D nem olyan drágák, jól néznek ki, és a minőségük is egészjó :D
2011. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. A ruhák minősége rendben, jó a szabás, a szín, a minta.

Nagymellű nő ujjonan fiatalos melltartót nem is nagyon kap máshol :P

2011. aug. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem az F&F cuccaimat...
2011. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jók leglábbis a női meg a fehérnemű ja és jobb minőség mint a legtöbb trendi "márka"
2011. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy adidas original cipőm és hát 2 év alatt szétjött teljesen. Van egy f&f cipőm is és az több ideig bírja, mint az adidas. Szóval néhány olcsóbbnak számító márka, sokkal jobb, mint egy magasabb szinten elhelyezkedőé.
2011. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!