Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen szabású...

Hol lehet ilyen szabású szoknyát kapni, kicsit rövidebb fazonban? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Illetve, ehhez milyen felsőt ajánlanátok? Válaszokat előre is köszönöm. :) (Ha ez fontos: Alkatilag alacsony, és vékony vagyok, 164 cm, 45 kg.)


2011. aug. 22. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fehér ing menne hozzá. Betűrve a szoknya alá. Szerintem :)
2011. aug. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
minden 2.lány így öltözik,egész nyáron mást sem láttam,csak derékig felhúzott szoknya beletűrve egy ing,vagy csőtopp vagy bármilyen felső,meg néha egy öv,természetesen mindenképp az egyik darab virágmintás.annyira gáz h nincs az embereknek stílusuk és tucat embereket látni:S
2011. aug. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja és a kérdésedre válaszolva, zara(inkább trf részen szerintem),bershka,stradivarius,pimkie,tally weijl..vmelyikben tuti találsz.esetleg h&m,mango.
2011. aug. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ORSAY!!!!!!!!!!! 10000%
2011. aug. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
02:23 Lehet, hogy hasonlóan öltöznek az emberek, de ettől még van stílusuk, ez egy elég csinos viselet. Nem attól leszel jó és stílusos ember, hogy direkt különbözni akarsz, ettől csak egy különcködő idióta leszel, aki sosem lépett túl a tinikorán.
2011. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán nincs stílusuk a mai 16-18 éves lányoknak.az öcsém 18 éves így körülötte ilyen korú lányok fordulnak meg és még ő is ezt mondja h mind egyforma,illetve elég sokat járok szórakozni,és mivel tele van velük minden,így sokat figyelem őket,és sajnos mindent látok,csak azt nem hogy stílusuk lenne.és nem csak a ruháik ugyanazok,hanem az alkatuk,a hajuk,szinte mindenük.

és egy szóval nem mondtam hogy nem csinos ez az öltözék....

nekem a stílus itt kezdődik: [link]

egyáltalán nem különcek,csak tudnak öltözködni,és nem csak a zara-bershka kombót viselik.

2011. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azért a lookbookon is elég egy kaptafára mennek a képek, már nem azért.
2011. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lookbook meg azoknak a gyűjteménye, akik hűdemáshogy akarnak öltözködni, legalábbis ezt hitetik el magukkal, ezért egy másik stílusban, de ott is ugyanúgy öltözködnek. Ugyanis az ember csordalény, szeret közösséghez tartozni. Ezek a "stílusos" emberek is csak egy közösség, kisebb, mint a mainstream, de nekem nem pozitív tulajdonságként jelenik ez meg. Ugyanaz a színvonal.
2011. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Alacsony lányon nem áll jól az ilyen szoknya!! Rövidebbé teszi a lábat am elég izzzzé! :S Ne kövesd el ezt a divatbakit!
2011. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy egy iskolai évnyitó az az esemény, ahol hűde egyéniségnek kéne lenni, márpedig nekem erre az alkalomra kellene egy csinos, alkalmi szoknya... Ha viszont nem jó alacsony lányoknak, akkor esetleg valamilyen más tipp? (:
2011. aug. 22. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!