Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek a deichmannba 6 ezer...

Vegyek a deichmannba 6 ezer forintos cipőt ( ami szétmegy 2 hónap alatt ) vagy inkább egy drágább nike-t?

Figyelt kérdés
Én mondtam anyukámnak h vegyük meg a drágábbat és jobb minőségű cipőt de nem engedi . Hogyan győzhetném meg . ?
2011. aug. 24. 10:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
gyönyörű nike cipőm alig 1-2 hónap alatt teljesen szétment..na?:)
2011. aug. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem 2 Deichmann-os cipős is megvan már 1,5 éve. Semmi baja nincs, pedig az egyiket szinte minden nap használtam suliba.
2011. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

En gyakran veszek deichmannban. Az sem lenne baj, ha szetmenne ket honap utan, mert eleg sok cipom van, ott 6 honap a garancia, akkor lehetne egy masik. :)

De eddig osszesen egyszer jott ez be kb 10 cipovasarlasbol, akkor sem szetment, hanem februarban beazott az oktoberben vett csizma. Visszavittem, siman kaptam masikat. A tobbi ciponek semmi baja.

Szoval en inkabb ott vasarolnek.


De nyilvan attol is fugg, hogy hogyan szeretned hordani a cipot. Nekem minden szezonban tobb cipom van, szerintem ez jobb megoldas, az sem a ciponek sem a labadnak nem jo, ha honapokon keresztul nap mint nap ugyanazt hordod.

2011. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
én ott vettem egy Graceland-es cipőt vagy 3 évig bírta és akkor is csak csak a belsejében a saroknál lett egy lyuk meg eljártam mert csámpás voltam . 2 hónapja vettem puma cipőt 1 hónapot se bírt ki, adidast vettem meg van egy jó egy éve de teljesen lekopott róla bőr.. gondold meg !
2011. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából próba-cseszernye, mert sajnos sosem tudhatod, hogy melyik cipő meddig bírja.

Egyszer gyorsan kellett egy ünneplőcipő, vettem egy 3ezreset, szétment 1 hónap után, pedig az ünnepség után suliban hordtam benticpőnek, és elhihetitek, hogy nem akadálypályák a folyosók.

Még 8 évesen vettem egy Puma cipőt, és annak ellenére, hogy 2 és fél év múlva teljesen kinőttem, még hordtam, mert semmi baja nem volt, csak a fehérből törtfehér lett. :D

A U&Me cipőim bírják a legjobban, viszont múltősszel vettem télre egy U&Me csizmát, idén már biztos nem fogom tudni hordani, annyira szétjött.

Átszoktam a tesiórákon a sportcipő helyett a tornacipőre - utcán nem hordom, mert tesiórára van kitalálva eleve a tornacipő -, nincs semmi márkája, mert nekem halálmindegy, hogy Converse-e, vagy sem, mert ugyanúgy tornacipő, 3. éve kutyabaja, ellenben az egyik barátnőm 2 havonta váltja a Converseit, mert folyoton szétjönnek.

2011. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, a folytonba véletlenül került bele mégegy o.
2011. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaj már nekem már 1 éve meg van a deichmann-os cipőm és minden nap hordtam attól füg hogy bánsz vele..
2011. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!