Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak saruban tudok holnap...

Csak saruban tudok holnap évnyitóra menni, az gáz?

Figyelt kérdés
Minden évben magassarkúban mentem, és mindig ugyanaz volt, vízhólyagok a talpamon, amitől menni alig tudtam, feltörte a sarkamat is, és mezítláb mehettem haza. Én ezt meguntam, szóval holnap saruban fogok menni suliba, egy fekete hosszú nadrágot veszek fel, meg egy fehér blúzt, ez így gáz lenne? Amúgy eddig mindig voltak páran, akik sportcipőbe, vagy nem ünnepi cipőben mentek. A suli elég laza, és szakképző suliról van szó.
2011. aug. 31. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is abba fogok menni, nem szeretek kiöltözni úgyhogy blúzt sem veszek fel. Nálunk is sokan mennek cipőbe, úgyhogy nyugodtan mehetsz saruba.
2011. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a választ. :)
2011. aug. 31. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:
nálunk egy csomóan mennek saruban :) egyáltalán nem ciki :)
2011. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel én vagyok a ciki, rendes cipőbe megyek, fekete farmerbe és ingbe, úgyis át kell venni a benticipőre, szóval lesz*rom.:D

12L

2011. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. szerintem a fél osztály saruban fog megjelenni , meg strandpapucsban.
2011. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Bocsi, szerintem gáz...Nem oda való..értem hogy nincs más, de akkor is elég topis:)
2011. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én fiú vagyok és ballerina cipőt veszek fel, aminek nincs sarka
2011. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó:neked ez a szórakozásod?:D
2011. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
nem gáz, én papucsba megyek...évzáróra kell kiöltözni,hát az az ünnep:D
2011. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!