Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel holnap évnyitóra?

Mit vegyek fel holnap évnyitóra?

Figyelt kérdés

Igazából 13.-as leszek,szóval nem is tudom,hogy rám is vonatkozik-e.Nem akarok fekete szoknyát vagy nadrágot venni,hanem valami sötét farmerra gondoltam,de nem tudom,hogy mibe lesznek a többiek.Blúzt nem akarok venni,fehér felsőm meg nincs.

Segítsetek légyszi!


2011. aug. 31. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Az úgy jó lenne,ha egy fehér nadrágot vennék fel és valami csinos felsőt?
2011. aug. 31. 18:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Fekete felső is jó. Blúz lenne a legjobb. de fekete póló + fekete nadrág is jó csak vmi kiegészítővel ami fehér. az úgy jó lesz!
2011. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
minket úgy hazaküldenek egy igagatóival, ha nem tartjuk be a fehér blúz, fekete nadrág ( nem farmer) dolgot, mint a sicc.
2011. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Túléltem az évnyitót,fehér nadrágba és fekete pólóba mentem,meg egy színes kendőt raktam a nyakamba.

Kicsit furcsán éreztem magam,amikor megláttam a többieket,mert a fél iskola fehér blúzba és fekete nadrágba volt,csak páran nem öltöztek ki.

2011. szept. 1. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!