Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicagatyához milyen cipő és...

Cicagatyához milyen cipő és poló illene?

Figyelt kérdés

Van 1 cicagatyám hosszú fekete, és van 1 sportcipőm felvettem hozzá de nagyon h*lyén állt hozzá. Vagy a tornacipő féleségek azok jobban illenének hozzá?

Meg szerintetek milyen pólót kéne felvennem hozzá? Az tény és való hogy hosszítotatt kéne. A csizma is jó a gatyóhoz nem? Közepes méretre gondoltam, a szár méretre.

15/L Köszi :)


2011. okt. 31. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

Nőcisebb cuccot vegyél fel vele, a csizma jó lesz. Felülre: egyesek szerint olyan kell ami eltakarja a feneked, mások szerint ez nem probléma. Az biztos, hogy ha kilátszik a feneked az sokkal szexibb, döntsd el, hogy milyen a stílusod.


A "ha kilóg a feneked akkor k*rva vagy" típusú válaszokkal ne törődj.

2011. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bazsii05 válasza:
23%
cica nadrághoz, hótapósó illik.
2011. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

A legrosszabb és legigénytelenebb párosítás leggingshez tornacipő meg póló. Mindig ki szoktam röhögni azokat, akik így járnak.


Feneket takaró póló legyen a minimum és nőies cipő.

2011. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ívy1 ***** válasza:
100%
Sportcipőt semmi kép ne vegyél fel hozzá,bokacsizma,csizma,magassarkú hidegben ezek,felsőknél hosszú ing, tunika,hosszú kötött pulcsi ilyenek.
2011. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkitől a választ :)

Akkor csizmát nézek hozzá :)

2011. okt. 31. 11:21
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Cicanadrág nem utcára való, csak akkor ,ha nadrág alatt van... ha mégis felveszel, ne olyat, ami csillogós, fényes anyagú, és hosszított felsővel tedd. Tornacipők, balerina cipők mennek hozzá.
2011. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Szia szerintem is csizma és ahoz illő poló pl. ha van valami hosszított lazább felsőd az nagyon jó néz ki egyetleg hozzá még egy vastag öv.remélem tudtam segíteni L16 :)
2011. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Gratulálok, a sok hülye tinip*csa lepontoz azért, mert imádják a latexet meg a cicanadrágot hordani...
2011. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Minimum valamilyen magassarkú cipőt vegyél fel hozzá de a legjobb a bokacsizma vagy a hosszúszárú szizma. Mivel már hideg van szerintem ne pólót nézzél hozzá hanem valamilyen hosszú újjú felsőt vagy pulóvert, a lényeg, hogy hosszított legyen de minimum a feneked közepéig érjen. Egy sima felsőnél egy széles gumis öv nagyon fel tudja dobni az egészet és még némelyik pulóvernél is elmegy az öv.

18/L

2011. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkitől a választ :)

Mindenféleképpen csizmát akarok venni hozzá, de a tornacipő is jó, majd olyat is nézek hozzá.

2011. nov. 1. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!