Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicagatyához milyen cipő és...

Cicagatyához milyen cipő és poló illene?

Figyelt kérdés

Van 1 cicagatyám hosszú fekete, és van 1 sportcipőm felvettem hozzá de nagyon h*lyén állt hozzá. Vagy a tornacipő féleségek azok jobban illenének hozzá?

Meg szerintetek milyen pólót kéne felvennem hozzá? Az tény és való hogy hosszítotatt kéne. A csizma is jó a gatyóhoz nem? Közepes méretre gondoltam, a szár méretre.

15/L Köszi :)


2011. okt. 31. 10:51
1 2
 11/16 HusziGT válasza:
pl piros tesicsuka és egy hoszabb poló, vagy egy miniszoknya és egy átlagos poló.
2011. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
kösziii :)
2011. nov. 3. 17:39
 13/16 anonim ***** válasza:
Már régi kérdés, de inkább válaszolókhoz szólnék. Én magassarkúval, csizmával és tornacipővel is hordom és egyáltalán nem gagyi. És van, hogy nőies felsőt veszek fel hozzá, van, hogy felkapok egy pólót. És nem azért hordom, mert divatmajom vagyok, hanem mert kényelmes, bármihez fel lehet venni és csinosabb rajtam, mint pl egy farmer. De ez egyéni vélemény.
2012. márc. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Cicagatyához ne vegyél derékig érő pólót! A cicagatyához legalább miniszoknya hosszúságú felsőt vegyél. Tornacipőt ne, inkább egy nőiesebb bakancsot, vagy ha melegebb van balettcipőt.
2017. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jeeeeezus
2020. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Cicagatyához haspólót szoktak a csajok

Aztán meg csodálkoznak, ha megbámuljuk őket🤷‍♂️

2022. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!