Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Beskatulyázás öltözködés...

Beskatulyázás öltözködés alapján?!

Figyelt kérdés

Egy kiselőadást csinálok, és ha van egy kis időd akkor kérlek válaszolj az alábbi kérdéseimre.

1.Téged mennyire befolyásol,hogy a másik emberen milyen márkájú ruha van és hogy az mennyire tiszta?

2.,Mi alapján alkotsz első benyomást?

3.Egy kevésbé helyes/szép esetleg stréber fiúval/lánnyal megismerkednél,barátkoznál?

4.Beszoktad skatulyázni az embereket?(ha igen mi alapján?)

5.Mennyire fontos,hogy valaki szép/helyes legyen?

6.Mennyire fontos neked a belső illetve külső tulajdonságok?(pl. belső 60% külső 40%)

Kérlek írjatok kort is.

Nagyon köszönöm a segítséget!:)


2011. nov. 18. 14:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%

1. Márkája nem érdekel (bár stylistnak készülök, szóval észreveszem), tiszta legyen, nem szeretem az ápolatlan embereket.

2. Miután beszéltem vele 10 mondatot legalább. Addig nincs rá jogom, hogy megítéljem :)

3. Több a társadalom által rondának tartott sráccal is jártam.

4. Igen, az ostobaságot meg a qrvákat nehezen tűröm.

5. Nem az számít

6. belső 90% külső 10%


18L

2011. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

1.hát renézek hogy milyen márkáju de nem befolyásol h mondjuk akin nem máskás van ahhoz nem szólók de tiszta az azért leszen mer ha valakin tök koszos ruha van azmár azért elég gáz

2.hát én általába hogy hogy néz ki..

3.nem biztos az attól függ hogy milyen mmint ha vicces akk elmyeg de ha ilyen nagyon stréber rondaság akk nem valószínű

.. a többihez most nincs kedvem remélem ezek segítenek:)

2011. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

1. Egyáltalán nem befolyásol,hogy a másiknak milyen márkájú ruhája van,mert nem izgat csak tiszta és ápolt legyen.

2. Beszéd,viselkedés

3. Persze.Sőt legtöbb barátaim ilyenek és imádom őket :D

4. Beszéd,viselkedés,ápolatlanság

5. ha jó fej,kedves,van humora akkor nem igazán izgat a külseje

6. belső 70%,külső 30%

15l

2011. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

1:márka eszembe sem jut, ha kicsit koszos, nem baj, több kutyám van, tudom, milyen az

2:tekintet alapján. Értelmes, vagy üres, buta nézés?

3:igen

4:néha. Főleg a mai idétlen plázacica generációt

5:nem a szépség a fontos, hanem, hogy amilye van, abból hozza ki, amit lehet. Tehát ne legyen elhanyagolt.

6:Mondjuk 80-20. De ha igénytelen, mínuszból indul:)


23/L

2011. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

1. A márkája semennyire, viszont fontos, hogy tiszta legyen.

2. Kisugárzás, azaz, ahogyan megszólal, fogalmaz, reagál. És persze fontos, hogy igényes és tiszta legyen.

3. Barátkozni igen, ha emberséges (azaz jóindulatú) és emellett esze is van. Viszont párkapcsolatnál a külső is fontos nekem, mert a kémia igenis alap.

4. Igen, de viselkedés, nem ruházat alapján.

5. Párkapcsolatnál az, egyébként nem, habár általában az ember egy kellemes küllemű embertársával szívesebben teremt kontaktust.

6. Én azt mondom, 50-50. Barátságnál persze nem a szépség a fontos, de az ápoltság, rendezett megjelenés viszont fontos. Párkapcsolatnál azonban én abszolút a vonzó pasikat szeretem, kémia, kész, nálam kell, hogy működjön. Aki nem vonzó, csak okos, kedves, stb, ő inkább barátnak, havernak, semmint pasimnak kellene. Ilyen vagyok, ez nem feltétlen felszínesség, egyszerű biológia. Vonzódom ahhoz, aki szerintem jól néz ki, és hidegen hagy, aki nem.


27 N

(a témád jó, sok sikert hozzá)

2011. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

1.Téged mennyire befolyásol,hogy a másik emberen milyen márkájú ruha van és hogy az mennyire tiszta?

A márka nem befolyásol, a tisztaság viszont igen.


2.,Mi alapján alkotsz első benyomást?

Természetesen a külső alapján, de nem a ruházat szerint, hanem gesztikuláció, mimika, ilyesmi. Persze az első benyomásra nem alapozok nagyon.


3.Egy kevésbé helyes/szép esetleg stréber fiúval/lánnyal megismerkednél,barátkoznál?

Igen. Ha lehet vele beszélgetni, jókat nevetni, és normális, megbízható, miért ne?


4.Beszoktad skatulyázni az embereket?(ha igen mi alapján?)

Nem annyira. Ha meg igen, akkor öltözködés, stílus alapján.


5.Mennyire fontos,hogy valaki szép/helyes legyen?

Sokkal kevésbé, mint amennyire a belső értékek.


6.Mennyire fontos neked a belső illetve külső tulajdonságok?(pl. belső 60% külső 40%)

Belső: 90%, külső 10% Mármint ha barátságról van szó. Ha kifejezetten párt keresek, akkor ugye fontos, hogy vonzónak találjam, ott olyan 65-35

2011. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ja, 19L voltam :)
2011. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

1.Nem számít a márka, de a tisztaság az az első, kivéve ha nem valami munkából jött az illető.

2.Inteligencia alapján

3.Igen

4.Stílus viselkedés

5.Nem fontos

6.Külső 40% belső 60%

Kérlek írjatok kort is. 21L

2011. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

1.Téged mennyire befolyásol,hogy a másik emberen milyen márkájú ruha van és hogy az mennyire tiszta?

A tisztasága nagyon fontos, a márkája nem.


2.,Mi alapján alkotsz első benyomást?

Mosoly, gesztusok


3.Egy kevésbé helyes/szép esetleg stréber fiúval/lánnyal megismerkednél,barátkoznál?

Igen


4.Beszoktad skatulyázni az embereket?(ha igen mi alapján?)

Viselkedés , baráti kör alapján.


5.Mennyire fontos,hogy valaki szép/helyes legyen?

Párkapcsolatban bizonyos mértékig fontos. A barátaimnál egyáltalán nem.


6.Mennyire fontos neked a belső illetve külső tulajdonságok?(pl. belső 60% külső 40%)

belső: 70% külső:30%

17/L

Szívesen :)

2011. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

1: Márka és a koszosság egy bizonyos szintig elviselhető. A probléma akkor kezdődik, amikor már majdnem olyan retkes, mint egy cigány.

2: Öltözködés. Ha valaki követi a divatot(pl. csőgatya, vasalt vagy festett haj), akkor megvetem.

3: Irritálnak a strébereket, mert sok fölösleges dolgot tanulnak. Szóval inkább azzal, aki külsőre megfelel. De ha az meg belsőre nem, akkor azt is elhajtom.

4: Igen.

5: Igénytelen divatmajmokkal szóba se állok, szóval fontos.

6: 50-50

19/f

2011. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!