Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Beskatulyázás öltözködés...

Beskatulyázás öltözködés alapján?!

Figyelt kérdés

Egy kiselőadást csinálok, és ha van egy kis időd akkor kérlek válaszolj az alábbi kérdéseimre.

1.Téged mennyire befolyásol,hogy a másik emberen milyen márkájú ruha van és hogy az mennyire tiszta?

2.,Mi alapján alkotsz első benyomást?

3.Egy kevésbé helyes/szép esetleg stréber fiúval/lánnyal megismerkednél,barátkoznál?

4.Beszoktad skatulyázni az embereket?(ha igen mi alapján?)

5.Mennyire fontos,hogy valaki szép/helyes legyen?

6.Mennyire fontos neked a belső illetve külső tulajdonságok?(pl. belső 60% külső 40%)

Kérlek írjatok kort is.

Nagyon köszönöm a segítséget!:)


2011. nov. 18. 14:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

1. Nem nagyon szoktam nézni, kin van márkás cucc, egy használt ruhákat viselő egyén is lehet pont annyira stílusos, mint egy márkás ruhákat viselő. Ellenben kissé visszataszító, ha valakiról ordít a márka, ez azt sejteti velem: "Nézz rám, nekem mindez megvan...". Befolyásolni egyáltalán nem befolyásol.

2. Első benyomást kisugárzás és öltözködés alapján alkotok, mennyire stílusos és egyedi a kinézetele. Talán furcsa tőlem, de megnézem a hajviseletet is.

3. Erre minden kommentár nélkül igent mondok, van is ilyen barátom.

4. Igen, sajnos mint minden ember, én is beskatulyázom az embereket. A fent említett márkamániásokat valamiért nagyképűnek tartom (elsőre), és a tömegcuccokat viselő, semmi egyéniségű, semmi kreativitású embereket közönségesnek. Persze ezek az előítéletek nagyrészt eltűnnek, amint megismerem az egyéneket, de az első benyomás ez.

3. A szépség belülről jön, szerintem a kisugárzás sokkal fontosabb a "sima" szépségnél.

6. belső: 85%, külső: 15%

2011. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 16L
2011. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

1. nem különösképp érdekel, - ha kínai is - abbol is fel lehet öltözködni vagányul,igényesen. Nem " tipikus " kínais cuccok. Legyen tiszta. ne legyen lyukas a ruhája...

2. Mosolygás :) Ha beszélgetek valakivel és beszédes, mosolygós egyből a szívembe lopta magát :D Ellenkező esetben pedig nem alkotok véleményt.. :)

3. Igen szívesen barátkoznék vele, többet nem nagyon, mivel tudom (tapasztalatok) hogy két külön világ vagyunk ..

4. Kicsit :D

5. Nem számít annyira, de azért ha ránézek ne hányjam már el magam:) ( itt a legmorbidabb csúnyaságra gondolok :D )

6. Eléggé, de nekem inkább 50%-50%/ 40%-60%. (Mivel külső alapján nagyjábol betudom saccolni hogy egy hullámhosszon vagyunk e. Itt szorosabb barátságra gondolok:):)

17/L

2011. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

1. Az, hogy milyen márkájú ruha van rajta, nem érdekel általában. Ha feltűnően hamis gucci, stb./feltűnően ótvar, csilivili kínai/méjocsix, akkor kinézem, mert ezt gáznak tartom. Ezen kívül semmilyen ruhás emberekre nem szoktam furcsán nézni. Az, hogy mennyire tiszta nagyon is érdekel, szerintem alapvető...

2. Kinézet összességében pl. mennyire igényes (lerágott köröm, zsíros-kócos haj stb. nem igazán nyerő), milyen stílusban öltözködik (pl. divatmajmokkal, plázacicákkal, diszkósokkal nem igazán állok szóba), és miután szóbaálltam vele jön ehhez természetesen a hogy viselkedik.

3. Barátkozni bármikor, van 120 kilós és helyesnek egyáltalán nem mondható, de iszonyatosan jófej haverom is:). Párválasztás terén csak a jóképűek jöhetnek szóba, ha már megtehetem...

4. Igen. Az egyes és a kettes pontban leírtak alapján amikor először látom őket, ha megismerek valakit, akkor ez a viselkedése alapján változhat jobbra vagy rosszabbra is:)

5. Csak a párválasztásnál fontos számomra. A barátaimat, ismerőseimet nem ez alapján válogatom...

6. Párválasztásnál 50-50. Semmit nem ér, ha egy adonisz de közben buta mint a föld, és az sem ér semmit, ha egy zseni, de közben quasimodonak néz ki. Legyen arányban a kettő. Nézzen ki jól és legyen intelligens. Barátoknál nem érdekel, hogyan néz ki, tehát értelem irányában mehet 100-0-ra is az arány. Bunkókkal és unintelligens emberekkel viszont nem barátkozom, szóval a másik irányba nem működik a dolog.

23/N

2011. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

1.Téged mennyire befolyásol,hogy a másik emberen milyen márkájú ruha van és hogy az mennyire tiszta?

A tisztaság alapvető, nagyon befolyásol. A márka egyáltalán nem.

2.,Mi alapján alkotsz első benyomást?

A cipő alapján, amit az illető visel.

3.Egy kevésbé helyes/szép esetleg stréber fiúval/lánnyal megismerkednél,barátkoznál?

Határozottan igen.

4.Beszoktad skatulyázni az embereket?(ha igen mi alapján?)

Igen, intelligencia és kedvesség alapján.

5.Mennyire fontos,hogy valaki szép/helyes legyen?

Minimálisan.

6.Mennyire fontos neked a belső illetve külső tulajdonságok?(pl. belső 60% külső 40%)

80-20


19/L

2011. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

1. Nem nézem a márkát, a ruha jól nézzen ki (az fontos) és mindenképp tiszta legyen.

2. Megjelenés (ebben a ruha, a mosoly, az arc stb benne van)

3. Barátnak igen, kapcsolat nem jöhet szóba ha a külseje nem tetszik.

4. Viselkedés alapján esetleg.... beképzelt liba, nagyképű idióta stb.

5. Fontos, hogy én az vagyok és a párom, gyerekem is az. Barátoknál nekem nem fontos mert nem a külső alapján barátkozok. Párkapcsolatnál is fontos.

6. 50-50%


26L

2011. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
1. A márka egyáltalán nem. A tisztaság inkább, bár az sem feltétlenül. Ha haverkodunk, nem, de ha ÚGY ismerkedünk, akkor igen. És persze egy fesztiválon vagy bulin is sokkal kevésbé fontos, mint hétköznap. Mondjuk ha azért koszos, mert szeret a földön ülni, tehát lazaságból és igénytelenségből, az nem baj, bár ha tiszta, biztosan szívesebben érintem meg, ami fontos. Folyt. köv.
2011. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

2. Arcjáték, beszédstílus

3. Igen

4. Nem, vagy legalább is remélem! :)

5. Hát ha szerelemről van szó, akkor azért igen, bár úgyis a belső tulajdonságok tetszenek meg benne, és akkor úgyis szépnek látom. Amúgy nem.

6. Belső 100, külső 0, szerelemnél meg akár 95-30/60-40. Nagyon változó!

2011. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

1. A márka semennyire. A lényeg, hogy jól nézzen ki, de ez ugye nem márkafüggő. A tisztaság azért valamennyire már számít.

2. Stílus és arc alapján.

3. Igen. Barátkozni mindenképp. Járni már nem biztos, de ha nagyon jó belső tulajdonságai vannak, akkor még az is lehet.

4. Nyilván vannak alapskatulyák(rocker, plázacica, stb.), de figyelembe veszem, hogy minden ember külön személyiség.

5. Barátkozásnál semennyire, kapcsolatnál azért már eléggé.

6. 50-50% 15l

2011. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.


Nem tetszik az igazság?

2011. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!