Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban igaz, hogy a turikban...

Valóban igaz, hogy a turikban rengeteg jó cuccot lehet kapni?

Figyelt kérdés
Rockosabb-metálos stílusom van, és a városomban ilyen ruhákat lehetetlen beszerezni. Saját magam szoktam kombinálgatni a ruháimat, de nem olyan, mint amilyet szeretnék, netről nem tudok rendelni. Hallottam róla, hogy a turikban sok ilyesmi ruhát kapni lehet, vagy hasonlókat, és annyi pénzért nem is baj ha mondjuk szétvágom és alakítok rajta. Igaz lehet? :) 16 éves lány vagyok.
2011. nov. 24. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem igaz, a több millió turiba járó LSD tripen él
2011. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igaz, bár nekem nem ilyen a stílusom...
2011. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A turkiban nagyon nehéz kifogni stílushoz illő cuccokat. Ha rocker vagy járj Ciánkáliba, vagy Bahiába, esetleg katonai cuccokat árusító boltokba, ahol lehet tök jó bakancsokat, vagy szimatszatyrokat kapni. Amúgy rosszul hallottad, a turkik nem rockerekre vannak berendezkedve, össze-vissza minden szar van náluk és nagy ritkán esetleg találsz valami extravagáns dolgot, de ahhoz sokat kell kutakodni, ezen kívül a fantáziádra is szükség van.
2011. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy rockerekre van berendezve, hanem hogy van pár olyan dolog, ami stílusba vág. Nem véletlen kérdeztem, az említett üzletekbe nem tudok menni sajnos, és nem is olcsó. :S
2011. nov. 24. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Én találtam turiban rockeres cuccokat, volt, amit átalakítottam, de pl. nemrég vettem egy tökjó szoknyát, amivel semmit sem kellett csinálni.
2011. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Goth vagyok, sok szoknyát, felsőt találtam már turiban ami a stílusnak megfelelt. De persze olyan is van gyakran hogy semmi jó nem akad..ugyanúgy néha kínaiban is találok jó dolgokat, néha nem. Átalakítani is lehet a sok ócska dolgot. Csináltam már ronda nagymamipulcsikból is szexi fiatalos felsőt meg miniruhát. Megéri szétnézni.
2011. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz! Van onnan 3 fűző szerű felsőm. kettőt kb 150ft/db-ért vettem, a harmadikat 50ftért:D + van egy miniruhám amit egy 5xl-es férfipólóból csináltam.

17/L

2011. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmm, bíztatónak hangzik, köszönöm a válaszaitokat!
2011. nov. 25. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a meg nem vett (vadiúj!) ruhákat is a turiknak adják,. amiket nem tehetnek vissza a kirakatba :D
2011. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!