Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj az ha egy kamasz...

Miért baj az ha egy kamasz lányt érdekel a divat? Sőt még lehet, hogy a fiúk is érdeklik.

Figyelt kérdés

Itt mindig feltesznek egy kérdést,hogy 'jaj én így különc vagyok,engem inkább csak a tanulás érdekel,a fiúk meg a divat egyáltalán nem,normális vagyok?megkéne változnom?"

És akkor erre jönnek a válaszok,hogy "dehogyis,maradj ilyen amilyen vagy,ne kövesd a sok divatmajmot,foglalkozz csak a tanulással" és hasonlók.


Erre kérdem én,hogy ez miért baj?Talán nem lehet jól tanulni meg jól öltözködni Pl engem érdekel,hogy mi a divat,persze nem követek mindent,de ami tetszik az tetszik.És érdekel,hogy-hogy öltözködöm. Ezért miért kell le ribäncozni meg plázapicsäzni meg divatmajmozni??Főleg úgy,hogy nem is ismerjük azokat akik felteszik a kérdést.


2011. nov. 30. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyet jól jegyezz meg: a stílus önmagunk utánzása.

Ha hisztérikusan követed a divatot, akkor másokat majmolsz. Nyilván itt szélsőségekről van szó, egyik sem jó. Az sem, ha úgy öltözöl, mint a nagyanyád, és az sem, ha a fél éves pulcsit már nem veszed fel, mert kiment a divatból. A lényeg az, hogy belül találd meg az egyéniségedet, a többi csak csomagolás - de ki lehet vele fejezni önmagadat. Ezért harmóniában kell lenni a külsőnek és a belsőnek.

2011. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem értettem milyen emberek írják az ilyeneket. Őket kiutálták, mert szegény volt vagy mi? Mindenki a többséghez akar tartozni.
2011. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem például elegem van az ilyen: jaj én így különc vagyok,engem inkább csak a tanulás érdekel,a fiúk meg a divat egyáltalán nem,normális vagyok?megkéne változnom?" kérdésekből. Ezeknek a 99 sőt szerintem inkáább a 100%-a csak dicsekedni akar meg növelni az ego-ját.


Persze nem baj hogyha vannak ilyen emberek de legem van ezekből a kérdésekből mert úgyis csak dicsekedni akarnak.

2011. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy válaszoltatok.
2011. nov. 30. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az is hülye, aki a divattal jön, meg az is, aki erényének tartja, hogy nem követi. Én se követem a divatot igazán, elég egyéni a kinézetem a környezetemben... de ettől se jobb, se rosszabb nem vagyok. Ettől max jól érzem magam a bőrömben, épp ezért nem írok ki ilyen kérdéseket. :D Akik kiírják, meg akik a divattal vannak nonstop elfoglalva, azok magukat nem találják szerintem, frusztráltak és hát, hogy mondják ezt szépen magyarul... figyelemre éhezők (attention whores).

Az nem baj, ha egy tinit érdekel a divat, még a fiúk is, inkább azzal van baj, hogy nagy részének ennyiben ki is merül a világ. Semmi motiváció, csak túlélni, felvenni ugyanazt, amit a többiek, mert akkor a csorda része lesz, meg mert akkor nem nézik ki. Vagy mikor feltűnési viszketegsége van, és lila a haja, valami nagyon alter stílust erőltet, vagy mindent kitesz... Van ilyen, nem kevés. Persze nem mind.

Az meg hogy nem ismerjük a kérdezőt... hát ha az ilyesmi számít, ne tegyen fel itt kérdéseket. Akkor faggassa a barátait, akik ismerik és nem a kirakat alapján ítélnek. De talán érdemes elgondolkodni azon, hogyha a többség ránézésre egy ócska riherongynak tartja az illetőt, akkor talán mégis ezt sugározza a külső pl... persze ettől lehet még egy hiperzseni, aki megdönti a gravitációról alkotott elméleteket... csak nem ez jön le.

2011. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!