Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek papucsot otthoni...

Hol vegyek papucsot otthoni használatra, ami tartós is (női)? Bőv lent.

Figyelt kérdés
Volt egyszer (kaptam) egy nagyon jó papucsom, 8 évig használtam. Azóta nem tudok venni egy rendes papucsot. Volt anyagos, melynek talpa ez a parafás volt. 2 évet bírt, aztán ilyen bio boltoknál forgalmazható papucsot vettem több mint 4000-ért még egy évet sem bírt. Szóval hol vegyek olyan papucsot ami azért ha nem is 8 évet, de azért legalább 4 évet kibír. Végülis mindegy milyen, csak tartós legyen.
2011. dec. 10. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikortól számít nálad elhasználtnak egy papucs. Én egy pár Crocs-ot hordok itthon 3,5 éve. Egyetlen gond van vele, hogy fél év után simára kopott a talpa. Igaz, ez idő alatt utcán hordtam inkább, mivel nyáron vásárolni, ügyet intézni is ebben szoktam menni. Amúgy teljesen kényelmes és használható még mindig, csak ha nedves a padló, akkor jobb, ha kapaszkodsz:) De pl. a barátnőm ugyanígy járt (az övének is elkopott pár hónap alatt a talpán a barázdálás), és rögtön ki is dobta.
2011. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azzal nem lenne azért bajom, viszont van ilyen nekem is (bár a sima auchani), de nekem az inkább kinti. Nálam akkor kerül kidobásra a papucs, amikor már totál nincs talpa. A jelenleginél már szakad le a peremrész, kezd szakadni a pántillesztésnél, a talpam alatti réteg már fél év után felszakadt teljesen. Szóval egy nagy sz...r.
2011. dec. 10. 17:07
 3/4 SzilKa ***** válasza:
A Scholl papucsok még tartósak... de drágák is.
2011. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Scholl!Nálam 6 évet bírt ki a scholl utcai papucsa.Dúrva,mi?:D (ja és ez még úgy ahogy divatos volt).


A benti scholl papucsom pedig kb 4-5 évet bírt.(nem kopott el meg semmi baja nem volt se a talpának,se a szíjas bőr részének,csak kinőttem.

2011. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!