Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Egy átlagos hétköznap...

Lányok! Egy átlagos hétköznap általában mit szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés
Nőiesebb darabokat(szoknya/ruha) vagy sportosabbakat?
2011. dec. 28. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:

én mindent. egyik nap magassarkú, cicanaci, blézer, máskor sportcipő, farmer, kardigán.

Általában mindig figyelek, hogy amit felveszek az inkább nőies, elegánsabb vonalba menjen.

Az ízléseden és azon múlik, miben érzed jól, magabiztosnak és szépnek magad! : ))

2011. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csőnaci, bakancs, egy szép mintás póló és kabi (nem mindig húzok pulcsit.

ha egyszínű a pólóm, és megy a lila sálamhoz, akkor azt húzom fel, minta pótlásáért

2011. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Általában nőiesebben öltözködöm. Cicanadrág vagy csőfarmer, valami elegánsabb felső, télen ilyenkor a kötöttek a kedvenceim, a szivárvány minden színében és minden fazonban van belőlük. Bőrdzseki, abból is valami letisztultabb, vagy ballonkabát, szövetkabát. Télen és ősszel főleg magassarkút hordok mert sok magassarkú csizmám van amik nagyon kényelmesek és csinosak is. De szoktam lazábban is öltözködni bár inkább nyáron. Ilyenkor leginkább csak sarut, shortot és valami lenge trikót hordok, esténként ha buli van, vagy csak kimozdulunk valamerre, vagy nyaralásra pedig koktélruhákat szoktam felvenni. 17/L
2011. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mindennap kockás szoknya, blézerrel, inggel, nyakkendővel.:] én így szeretem.
2011. dec. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
Átlag napokon inkább kényelmes cuccokat. Nike, vagy Getta, farmer, póló, kapucnis pulcsi, dzseki. Legalábbis a suliba így szoktam járni. A szoknyához vékonynak érzem magam, a magassarkút gyűlölöm, meg nem is oda való.
2011. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%

"Általában nőiesebben öltözködöm. Cicanadrág vagy csőfarmer"


Kevered a nőieset a ribancossal. A szoknya a nőies, nem ezek.

2011. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szeretem a nőies darabokat, blézerek (ebből igazi kis gyűjteményem van), blúzok, vékony pulóverek, kardigánok, szoknyánál ritkábban hordok nadrágot (inkább egyenes szárú, mint cső - sajnos kevés van, ami illik az alakomhoz, nemrég találtam egyet, ami tökéletes, eszméletlen jól áll, ennek nagyon örülök), magassarkú cipők/csizmák (elvétve lapos), illetve szeretem a pulóverruhákat, mert bohém, de egy szép harisnyával és magassarkúval, nagy fülbevalóval mégis bájos.

A sportos öltözködés abszolút nem az én világom, soha nem is volt.

2011. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szűk farmer, lenge felsők, vagy trikó + kardigán, magassarkú, maxitáska, napszemüveg ha olyan az idő, bőrdzseki...

Vagy mostanában egyberuha, akár hosszúujjas akár nyári és akkor + bolero vagy kardigánt, harisnya, magassarkú vagy ezekhez szoktam lapos tárdcsizmát venni, szintén bőrdzseki, maxitáska stb...

26L

2011. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Változó. Szeretem a csinos, nőies darabokat és a sportosakat is. Hogy mikor mit veszek fel, az a kedvemtől és a napomtól függ. Szóval, ha tudom, hogy suli után még a fél várost be kell járnom és/vagy edzésre megyek, akkor valószínűleg nem magassarkút veszek fel, hanem egy kényelmes, szaladgálós cipőt.

Egyébként inkább lazább, sportosabb ruháim vannak, kevesebb nőies ruha lapul a szekrényebben, de ezen szeretnék változtatni. Csak a mai világban ez nem megy egyik napról a másikra.. :)

16/L

2011. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
nyam*.*
2011. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!