Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megy a pink szatén koktélrucih...

Megy a pink szatén koktélrucihoz, az arany ékszer?

Figyelt kérdés
Pink szatén koktélrucim van a bankettre, és én mindenképpen arany kiegészítőkkel akarom felturbózni. Annyira tetszik!Szerintetek "kissebbséges"? =) remélem mindenki érti :D
2009. máj. 31. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hááát ha mutatsz egy képet a ruciról és mellé teszel egy-két ékszert akkor jobban látjuk mert arany pink nem mindig jól párosítható mert ahogy írtad "kissebséges" leszel. Ezüsttel? De szerintem fehérrel is jól fog kinézni milyen pipőd lesz? De ha neked tetszik akkor húzd fel ha nem vagy benne biztos akkor mondjuk kevesebbel tehát egy karkötővel meg egy fülbevalóval vagy nyaklánc fülbevaló.
2009. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy arany nyaklánc még elmegy, de ha teleaggatod magad gyűrűkkel, karkötőkkel nyakláncokkal akkor igen, olyan leszel mint egy kisebbségi :P
2009. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a 2 szín nem megy egymáshoz. Én inkább ezüsttel turbóznám fel, persze ízlések és pofonok.
2009. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tade ***** válasza:
Szia. En is az ezustre szavaznek, mert nekem a pink es az arany egyutt olyan giccsesnek tunik.
2009. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább az ezüst tetszik a pink mellé, de ha nem viszed túlzásba még talán az arany is elmegy. De tényleg ne aggasd tele magad, mert akkor tényleg úgy fogsz kinézni, mint egy "kissebsségi", a ruhád színétől függetlenül.
2009. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jól mutatna!:)
2009. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]


tessék ezt most szerkeztettem nektek. ilyesmi lenne. persze nem ennyi kiegészítőkkel, csak hogy lássátok hogy mutat együtt. Annyira tetszik, ja és szerintem van annyi ízlésem, hogy stílusosan csak egy-két kiegészítőt vegyek fel hozzá. :)

2009. máj. 31. 12:15
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó vagyok: szerintem még mindig nagyon jó:) Én is bátran felvenném! Csini leszel benne.
2009. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jók hozzá a kiegészítők, de szerintem ezek aranyozott bizsuk. De amúgy jól mutat hozzá az arany, meg az ezüst is.

Nem leszel 'kisebbséges', csak akkor, ha kilós aranynyakláncot meg kilós fülbevalót aggatsz magadra. :D

Csini leszel!!!

2009. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Végülis ha ügyesen csinálok, jól is nézhetsz ki. De ha már ennyire eldöntötted, akkor miért kérdezted meg?:D Ja, és a linket szereplő képet te szerkesztetted? Kötve hiszem.
2009. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!