Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen bőr és hajszínhez...

Milyen bőr és hajszínhez illik az ezüst, és milyenhez arany ékszer?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen kérdést baaazzzdmeeeeg
2011. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
látom neked még nálam is uncsibb az életed :D kis gyökér :D
2011. aug. 16. 12:40
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Én vagyok a gyökér? De most szerinted kinek nem áll jól az arany vagy ezüst-mint ékszer? Te tényleg ilyen hülye vagy?:D
2011. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

De csak hogy segítsek az ilyen idiótákon:

Nekem hófehér a bőröm és sötétbarna a hajam. Tökéletesen áll az ezüst és az arany ékszer is.

Anyumnak aranyszőke a haja és napbarnított a bőre. Neki is tökéletesen áll mindkettő.

A barátnőmnek hófehér a bőre és hidrogén szőke a haja. Neki is tökéletesen áll az ezüst, és az arany ékszer is.

Több példát nem tudok, bocsánat, nem sokan hordanak a környezetemben.

2011. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Nem attól függ! Az arany mindenkit öregít! Az ezüst nem! Ennyi!

Ui: Én nem az előző kissé bunyevác 70%-os vagyok! :)

2011. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

BUNYEVÁC XDDDDDDD Ez de édes, istenem:D

Most nem kiröhöglek, csak istenem, de tetszik ez a szó, miért nem hallottam még soha? Ez még a "girnyó"-nál is sokkal jobb...nee, nagyon tetszik*-*ma is gazdagabb lettem:D

2011. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Örülök! Én sem bántásnak gondoltam, pont olyan aranyosnak, mint ahogy az nálad is lejött! ;)
2011. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Ne gyerekeskedjetek.:) De az első válaszolóval értek egyet. Szerintem minden embernek jól áll egy szép arany vagy ezüst ékszer. :) Öregít az arany?:O 22 éves vagyok, arany ékszereket ha magamra teszem is 17 évesnek néznek.:) Nélküle is. Akkor hogy is van ez?
2011. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

"Öregít az arany?:O 22 éves vagyok, arany ékszereket ha magamra teszem is 17 évesnek néznek.:)"

Jééézuuus! :D Na mindegy, nem úgy értettem! Amúgy azt hittem ez köztudott. Majd vki elmagyarázza, én most nem érek rá! Szia

2011. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
állítólag az arany jobban kiemeli a kreol bőrt, ilyesmire gondoltam..
2011. aug. 16. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!