Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrdzsekit lehet már felvenni?

Bőrdzsekit lehet már felvenni?

Figyelt kérdés
Elég meleg van 12fok,estére is 0-3fok között mondanak,hosszú újjú felsővel és vékony sállal elég már a bőrdzseki? Csak mert ma egy vékony,csónak nyakú,könyékig érő felső volt rajtam,plusz a téli dzseki de szanaszét izzadtam,még lehúzott cipzárral is.

2012. febr. 24. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ma sima pulcsiba mentem suliba és egyáltalán nem fáztam bár én alapból nem vagyok fázós :D
2012. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, persze ma én is abban voltam. De azért vigyázz, mert este még most is elég hideg van, ilyenkor a legkönnyebb megfázni.
2012. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egész télen bőrdzsekiben jártam, én sem vagyok fázós.
2012. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ribanc.
2012. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki ez a paraszt itt előttem,aki kritizálgat másokat a bőr dzeki miatt?! Jó mondjunk ez hülye kérdés volt,tuti,hogy irigykedik! Most márciusban én is kapok egyet! Húsvétra meg egy szoknyát! Már nagyon várom! Egyépként meg szerintem hordhatsz bőr dzsekit,ha alá veszel termo pulcsit! De csak akkor vegyél alá,ha fázós vagy,mert amúgy szerintem megteszi egy kardigán is vagy egy hagyományos pulcsi! Az előttem levőnek meg csak ennyit:azért is az orrod alá dörgöltem,hogy nekem is ilyen lesz!
2012. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*egyébként
2012. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!