Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílus ez? Tetoválások,...

Milyen stílus ez? Tetoválások, piercingek, fültágító.

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tartozik semilyen stílusba. Piercingem is van, tetkóm is, amúgy metálos vagyok, de ezt nem lehet rajtam felfedezni. De ugyanúgy van rappereken is, emosokon is, diszkósokon is.
2012. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Ilyesmire gondolsz..?:))

Ez Suicide azt hiszem..

2012. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudom, hogy milyen stílus, de nekem nagyon bejönnek az ilyen pasik :D
2012. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a pasi első ránézésre deszkás stílusúnak tűnik. Besz*rós gatya, Vans, Dc cipő.
2012. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy valakinek több tetkója, piercingje van, nem biztos h valamilyen stílus miatt. Nekem van 2 piercingem, 1 tetkóm, de több is tervben, és inkább csajos a stílusom. 20/L
2012. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát manapság a 13-14 éves kis majmok próbálnak ilyen módon menőek és rettentő lázadóak lenni, mert ugye, ha a fészbukon látják, hogy a szomszéd janikának mennyien lájkolták a pc-jét, a vivcsukának meg mennyire menő a neonpink fültágítója, akkor nekik is azonnal kell, különben nem érzik embernek magukat. Vannak persze olyanok, akiknek a tetkójuk jelent is valamit számukra, és nem 15 évesen sunyiban csináltatták, és vannak olyanok is, akiknek évtizedek óta ott fityeg a fém a szájukban, és nem azért van ott, mert hű de vagányak akartak lenni. Szóval ez alapján, hogy tetkó, pc, fültágító, nem lehet stílusba sorolni senkit, mert ma már minden stílusjegyet, ami anno bizonyos köröket képviselt, ellopkodnak a tinik. Mert megtehetik.
2012. márc. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szóval akkor semmilyen stílusba nem sorolható.
2012. márc. 20. 14:59
 8/11 anonim ***** válasza:
18%

Utolsónak igaza van.

17/f

2012. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 balkalolka ***** válasza:
65%
Vasember-stílus
2012. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
66%
HC (Hardcore), Deathcore stb. tudatlanok :D
2012. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!