Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy fiúnak (=nekem) fiú...

Ha egy fiúnak (=nekem) fiú létére csinosabb lábai vannak, mint sok lánynak, hogy tudná ezt mindenkinek megmutatni?

Figyelt kérdés
Ultrafeszes farmer (skintight jeans) vagy inkább rövidnadrág?
2012. ápr. 1. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod mutogatni a lábad? Egy fiúnak az nem ál jól!

16/l

2012. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hímringyóvagy h mutogasdmagad?? Inkább b.zis beütés lenne mind2 választási lehetőség de nagyon...
2012. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha csak nincs ilyen lábad:

[link]

nem mutogasd!

Ha van, akkor legyél te is világhírű kifutótréner!!!!!

2012. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miss J. meleg és szó szerint divatbuz..

Neki lehet ilyen kirohanása.


De nemár hogy egy mezei gyerek a nőiesen formás lábaival illegjen nekem a körúton mert felrúgom, hogy ennyire antihím legyen...


Ja és ha te vagy a szép mellkasú is akkor már várunk egy fotót, mert nem hiszem el ezeket a gyökér április elsejei kérdéseket...

2012. ápr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha egy fiúnak lány létére csinosabb lába lenne, mint nekem, nem szivesen mutatkoznék vele az utcán. Más kérdés, hogy ha meleg vagy, akkor nem is cél, hogy lányokkal mutatkozz. Viszont ha nem vagy az, akkor felejtsd el a mutogatást, az a lányok dolga, miniszoknyában! Egyébként mi számít egy fiúnál csinos lábnak? Én ezt a kifejezést nem használnám férfiakra, max azt, hogy hú de jó izmos lába van. Ha pedig ilyen a tiéd, akkor itt a nyár, térdig érő nadrágot hordhatsz...
2012. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* bocsánat, ha egy fiúnak csinosabb lenne, mint nekem lány létemre, elírtam:)
2012. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN -.-


te vagy a 2. férfi, aki egy pasi-nő 'versenyt' akar .


egy szórakozóhelyen 2 srác kijelentette, hogy ők is tudnak úgy táncolni, mint én és a barátnőm. WTF? :O

2012. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. LOL


engem már táncolt le pasi a "rúdról" de ő nagyon részeg volt.

meg a barátnőmet a parkettról egy kicsit homo beütésű srác egy nyári partyn... szóltam szegénynek hogy inkább üljön le és igyon velem egy italt és tanuljunk meg táncolni a sráctól, mert amit ő nyomott az egy csajnál ultraszexi lett volna... de pasitól...

2012. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mondjuk nyáron rövidnaci... a feszes naci az kicsit furi.
2012. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!