Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem akar a barátnőm...

Miért nem akar a barátnőm neccharisnyát hordani?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a lányokon a necchari, de a barátnőm a világ minden kincséért sem akar felvenni neccharisnyát, pedig már vettem neki vagy négy párat. Vajon mi az oka, hogy ennyire elutasítja a szexi harisnyát?
2012. ápr. 9. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
mert talán utálja + kényelmetlen ?!
2012. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert talán elég közönséges ha nem jól öltöznek fel hozzá,kényelmetlen és nem az ő stílusa. Gondolj bele neked venne 4 darab rózsaszín csőnadrágot és te hánynál tőle felvennéd? szerintem nem,nem akarnál közröhej tárgya lenni:) nem bonyolult dolog ez a női gondolkodás,csak gondolj bele az ő helyzetébe..
2012. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 iostream ***** válasza:
5%
Inkább a neked venne egy izompólót az analógia. A rózsaszín csőnaci egyértelműen női ruha, a neccharisnya is egyértelműen női ruha.
2012. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

a rózsaszín csőnaci nem női;) te agyaskapitány:D az unisex...

És teljesen egyetértek azzal, aki a rózsaszín csőnadrágot mondta:)

2012. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
hidd el iostream mai világban SAJNOS már nem női :( És direckt írtam rózsaszín csőnacit mert hál Isten sok férfi utálja és csak egy jó példát akartam felhozni. Ezért lepontozol,hát kedves vagy!
2012. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 iostream ***** válasza:
8%
Lehet, hogy szerintetek férfi ruha, ettől függetlenül nagyon rossz példa. A neccharisnya teljesen nőies ruha. Férfin mindenképp melegnek hat. A nőiesség része. Ha egy nő felveszi, nem lesz tőle kevésbé nőies, max közönségesnek érezheti magát. Ha egy férfi felvesz egy RÓZSASZÍN és ráadásul CSŐnacit, akkor bizony veszít a macsó pontjaiból. Nagyon nem ugyan az, teljesen más indokok miatt fogja azt mondani, hogy nem.
2012. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Egy ilyen szerintem ronda és ízléstelen. Nincs bajom azzal aki hordja, de én fel nem venném.

[link]

Egy ilyen kisebb lyukú jól is nézhet ki, de igazából egy neccharisnyához nagyon nehéz úgy felöltözni, hogy az ember lányát ne nézzék hivatásosnak. Meg ha elég meleg van ahhoz, hogy ne kelljen normális harisnya, akkor már neccharisnya sem kell. Akkor meg minek?

2012. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszik neki,vagy kényelmetlen? Ha nem szeretné viselni akkor ne hordja. Én sem kedvelem.
2012. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
5 meg te mered azt irni,hogy sajnos nem csak noi nadrag a rozsaszin csogatya,mikor egy ket csaj ferfi puloverben,nyakkendoben,es meg sorolhatnam miket loptatok el tolunk,jarnak!
2013. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!