Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek olcsó, nem márkás...

Szerintetek olcsó, nem márkás ruhákból is lehet ízlésesen, stílusosan öltözni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2012. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet. de mondjuk nekem a csilli-villi cuccok, feliratokkal nem jönnek be.
2012. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet, de sokkal nehezebb.
2012. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen úgy, mintha egy minőségi darabot vennél meg, nem. Egyrészt, mert hiába, hogy nem a bóvli, olcsó hatású darabokat veszed meg flitterekkel meg idióta feliratokkal, attól még általában elszabottak, rossz minőségű anyagból, igénytelenül varrják meg. Viszont vehetsz ún. basic darabokat, egyszínű felsőket stb. azokk talán nem lehet annyira mellé lőni. Szerintem inkább menj leárazásokkor vásárolni jobb helyekre, mert tényleg nagyon-nagyon olcsón (van, hogy olcsóbban mint egy kínaiban) meg tudsz venni nagyon jó ruhákat.
2012. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A stílusosság nem a pénz kérdése. Nem feltétlenül kell márkás ruhákba öltözködni ahhoz, hogy ízléses legyen az összkép. Nem minden elszabott és bóvli, jó darabokat is ki lehet fogni.
2012. ápr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem abszolút, ha tisztában vagy a saját testi adottságoddal és személyiségeddel. Ezek híján márkás boltokból szerzett cuccokkal sem fogsz nagyobb sikerrel járni.

Amit én kínaiban nem vennék, az egyedül a cipő, mert olcsó papírból vannak, és intenzív használat mellett ezért szóba sem jöhetnek nálam (szeretek sokat gyalogolni). De ha csak a kinézetük a lényeg, mert mondjuk fotózásra kell, akkor mehet:D

Én felsőruházatot, nadrágokat viszont kínaiban szerzek be, és eddig csak pozitív tapasztalataim vannak.

2012. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Cipőkből én is csak márkásat veszek és eddig ruhákból is csak márkásakat vettem, de kezdek sajnálni kiadni egy pulcsiért 12-13 ezer forintokat. A kínaiban ennyi pénzért 3 pulcsit meg vagy 5 pólót is vehetnék.
2012. máj. 15. 17:39
 8/9 anonim válasza:

Utolsó válaszoló vagyok: tegnap, miután írtam neked, kínaiban vettem egy fekete blézert meg egy hosszított pólót. Megleptem a férjem vele rendesen:) Egy plázában találkoztunk este, és mielőtt találkoztunk, felvettem az új ruhákat. Az első kérdése az volt, hogy a new yorkerben voltam-e?:D Hát ennyit erről:D

Nagyon szupi nadrágok voltak 3-4 ezer forintért, csak sajnos nekem hosszúak. Nem tudom, merre laksz, de ha Pesten, és a XIX. kerület nem esik ki nagyon, ott a Kossuth téren közvetlenül az Üllői mellett van egy közepes méretű kínai, ahol iszonyat jó cuccok vannak elég jó árban.

2012. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet, és szerintem kínai helyett inkább a turikat keresd! Itt akár új, címkés márkás cuccokat is találhatsz, ha van türelmed keresgélni. Én mindig ott vásárolok, és még sose szólták meg a stílusomat, sőt... :D
2012. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!