Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker lányok! Ti rockerként...

Rocker lányok! Ti rockerként öltözködtök?

Figyelt kérdés
csak rockos cuccokat vesztek fel vagy jöhet esetleg nőiesebb is? vagy kivülről egyáltalán nem látszik h rockerek vagytok?

2012. máj. 23. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
a rocker lányok nagyon undorítóak
2012. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem
2012. máj. 23. 16:11
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Az első válaszolóhoz hasonló primitív barmok szintén nagyon undorítóak. :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Először is definiálni kéne, mi az, hogy "rocker". Aki csak rock zenét hallgat? Akkor én nem vagyok az...

Igazából nálam kétféle zene létezik: ami tetszik, meg ami nem. Az, hogy a "tetszik" kategóriában jóval több rockzene található, mint másnál (és úgymond sötétebbek is, illetve főként azok), nem tudom, hogy rockerré tesz-e.

Ha megkérdezik, hogy rocker vagyok-e, a válaszom inkább az, hogy nem. Ha ekkor megkérdezik, hogy akkor mi vagyok, a válaszom általában a keresztnevem. :)

Viszont tény, hogy erre a saját kis "korcs" stílusomra nagyon nagy hatással van a gótika.

Az öltözködésemen pedig... Hááát... Észre lehet venni, ha akarom, de ha nem, akkor nem :)

"Normális" ruháim vannak, bár főként sötét színekben, amiket úgy is tudok kombinálni, hogy olyan igazi "kemény" hatásuk legyen, de úgy is, hogy "normálisan" nézzek ki.

2012. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

igen :P általában bakancs, tornacipő, egyszerű póló ami vagy zenekaros, vagy sima fekete. csőszárú farmer +nagyon szeretem még ez egyszerű egyszínű atlétákat. oldallánc, szegecses öv alap, erre még jönnek a kiegészítőim( nyakláncok, kendő, stb) és kész is vagyok :D

ha kedvem van hozzá, akkor nagy ritkán fekete harisnya+ fekete, vagy piros, van lila skót kockás szoknyát bakanccsal és fekete atlétával is felveszek.

2012. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
annyit még, hogy az atlétáim azok vagy fehérek, kékek, piros és feketék. farmerben: kék, fekete, vagy szürke.
2012. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem.

Hordok feketét, kb mint egy átlag ember :D Igazából sosem öltözködtem rockerként. Kipróbáltam, nem tagadom. Volt bakancsom, volt, hogy talpig feketében voltam, de nem éreztem jól magam. Egyszerűen nem, és kész. És ez nem azt jelenti, hogy kevsébé lennék "rockerebb" Janikánál, aki 40 fokban is bőrkabiban rohangál. Hülyeség. Bár, van térdig érő bőrkabát, azt viszont szeretem és hordom is. Magassarkút hordok, vannak rózsaszín pólóim, fodros blúzaim, farmerjeim, ballonkabátjaim. Úgy nézek ki, mint minden csaj az utcán.

És nálam a rock fogalma nem a Tankcsapdánál meg a Metallicánál merül ki :D /aki érti, az úgyis tudja, mire gondolok/

2012. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem öltözök rockerként, mégis mindenki levágja általában két perc alatt a dolgot. Fogalmam sincs honnan és miért, azt mondják süt rólam. :D xD

Általában azért nem szoktam nagyon csajosan öltözni, szívesebben rohangászom pólóban-farmerban. :D Munka/vizsga/egyéb alkalom okán nőiesen, csinosan öltözök, amit az illem megkíván. Bár biztos az is közrejátszik, hogy nem 14 éves 30seconds to Mars fan vagyok vagy valami. XD (fogalmam sincs mi a menő "rock" a gyerekeknél manapság :D:D)

Mondjuk partizni biztos nem megyek csillivilli fodros-húzott-leopárdmintás csicsa ruhában, szóval azért van egy határ nálam is. :D De ha nagyon muszáj beskatulyázni magamat (amit nem szívesen teszek), leginkább glam rockosan öltözök talán.

2012. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nőies és rocker ruhákat hordok, de csak azt.

Van bakancsom, meg magassarkúm is, meg csizmáim, fűzős ruhám, meg topjaim és miniszoknyám. Felveszek szegecses karkötőt meg nőiesebb bizsukat is mikor mihez van kedvem.

Nem csak feketét hordok de általában kedvelem a sötétebb színeket magamon. Rózsaszínt ritkán látni rajtam, de pl. van rózsaszín cipellőm.

De amúgy nem az a célom h lássák rajtam h rocker vagyok hanem mert ebben érzem jól magam. A fűzős ruhákat pl. imádom.

2012. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a rockról már bőven áttértem a metalcorera. A rock csak a kezdet volt:D De mai napig szívesen hallgatom a régi rock klasszikusokat, AC/DC, Guns n Roses, Pink Floyd, stb. De ezek valahogy egyre gyengébbnek tűnik, és hiányolom a screamet.:D

De azért válaszolok. Igazából az öltözködési stílusomat hardcorenak definiálnám.:D Mindig ügyelek az egyensúlyra.

Sosem veszek fel bő zenekaros pólót bakanccsal, dehogyis.

Zenekaros póló, szűk legging, szegecses magassarkú. Így okés.:D

Bakancs, legging, szűk póló.

Vagy egyszerűen csak egy fekete csőnadrág, fűzővel és tornacipővel.

Buliba szétszaggatott rövid short, extrém mintás harisnya, magassarkú, és bőbb póló.

Igazából nagyon szívesen hordanék dekoltált fölsőket, de akkor kilátszanának a bordáim ott a melleim fölött, és mindenki cseszeget, hogy milyen undorító, szóval hízzak meg. Szóval erről inkább lemondtam:D

Szóval: egyszerre nőies és vad. Egyensúly!

2012. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Metált hallgatok.

Én rájöttem, hogy jobban érzem magam nőies ruhákban: magassarkú + testhez álló ruhák. Fekete farmer, fekete legging az alap maradt, hozzá akármilyen divatos felső csak ne rikítson és ne legyen rózsaszín. Fekete miniszoknyák, nyári színesebb ruhák is megtalálhatóak a szekrényemben, csipkéért odavagyok. Csillivilli agyonírkált cuccokat nem szeretem. Általában mindig van rajtam fekete, szeretek nőiesen és elegánsan öltözködni. Szegecses cuccoktól mindig is irtóztam. 2 évig fotomodellkedtem. Természetes aranyszőke hajam van, zöld szemeim.

Mindig metált, rockot kedvelő, zenész párom volt. Most is 1,5 éve egy híresebb magyar gitáros a párom, nevét nem mondom :)Tapasztalatom az, hogy a metált hallgató férfiak nem szeretik a 2 számmal nagyobb pólós és agyonszegecselt bakancsos csajokat, inkább a nőiesekre buknak általában.


22/L

2012. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!