Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fázni fogok? Nem ciki még?

Fázni fogok? Nem ciki még?

Figyelt kérdés
Szabad téri buliba vagyok hivatalos,de rövidnadrágba szeretnék menni.Nem gáz ilyenkor abba lenni?Fázni fogok?Felül lesz kabátka rajtam.
2012. jún. 2. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk épp esik (Nyíregyháza) és kb. 15-20 fok van... Nézd meg, hogy milyen idő várható! Én biztos nem vállalnám be.
2012. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legalább egy leggingset vegyél alá, be fog fagyni a valagad..
2012. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja, nálunk is hideg van és esőt mondanak (Közép-Magyaro.), szóval ne abba menj.
2012. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát picit ciki mert eléggé fújós idő van estére már jól lehül a levegő de ha midenféleképpen mész akkor húzz harisnyát és vegyél fel hozzá ilyen bokacsizmás cipőt, mgé egy sálat(selyem vagy vmi könnyű anyagból készült) is vehetsz fel hozzá

vagy felveszel egy leggingset és hozzá egy hosszabb felsőt és úgy rá a kabátot

2012. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél alá egy fekete nejlon harisnyát
2012. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-20-ban sem gáz, max kifagysz belőle. A gáz az, hogy annyi eszed sincs, hogy 1. megnézd milyen idő van kint, 2. milyen idő várható kb. Ezt azért már egy írni, olvasni tudó embernek illene tudnia.

Azt meg mégis, kinek kéne nálad jobban tudnia, hogy x fokban te fázol vagy sem? Ha az északi sarkról származol, valszeg nem fázol a 20 fokban és szakadó esőben, de ha az egyenlítőről, akkor már a 25 is didergős lehet.

2012. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!