Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék ilyen nadrágot...

Honnan tudnék ilyen nadrágot venni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nem tudjátok megmondani, hogy hol lehet ilyen nadrágot vagy hasonló virágmintásakat venni? Miskolci vagyok, szóval ha lehet akkor Miskolcon. A háda turikban lehet hogy találok, vagy ott ne is keressem? És szerintetek árban mennyi lenne?

A netes vásárlástól kicsit félek viszont ha ha esetleg találtok neten leírnátok a webcímet? ÉS csak magyar oldalak érdekelnek!

[link]

ilyesmire gondolok.



2012. jún. 9. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

H&M

Pár hónapja ott láttam ilyet.

2012. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és nem tudod véletlenül mennyibe került?
2012. jún. 9. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég drága volt asszem 8 ezer körül. Nem teljesen ilyen amit láttam, a mintája egy kicsit halványabb volt annak.

Nekem is nagyon tetszett, de drágának találtam.

2012. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zarában is szokott lenni ilyesmi csak 10 ezer körül...kérdés mennyit szánsz rá.

Darabáras Hádában is megnézheted.... ott 3 körül megveheted ha szerencséd van, de sok reményed ne legyen a turihoz.

2012. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
H&M-ben tényleg volt 8ezerért hasonló,de nem tudom árulják-e még. Ha majd látok valahol,írok.
2012. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!