Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű lányok! Titeket...

Nagy mellű lányok! Titeket nem zavar a mell méretetek az öltözködésben?

Figyelt kérdés
Nekem 80D-s melleim vannak és őszintén szólva nagyon zavarnak. Nem tudok rendesen felöltözni, főleg így nyáron, melegben. Nem tudok egy szépen dekoltált felsőt vagy ruhát felvenni mert az rajtam már k*rvásan néz ki és utálom ha mindenki a melleimet bámulja. Nem akarok állandóan konzervatív zárt ruhákban járni, de kipakolni sem akarom a melleimet mert úgy kellemetlenül érzem magam. Nagyon szeretnék kisebb, elegánsabb ciciket, sokszor úgy érzem magam mint egy tehén.:(
2012. jún. 19. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 75/D van de nem zavar.

Nem szoktam kipakolni de elrejteni sem.

Meg lehet ám találni az aranyközéputat.

És örülj neki hogy nem vagy deszka!

2012. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

detto, engem is zavar, pláne, hogy a melltartó is plusz egy melegítő réteg. néha ha olyanom van kirakom és elég erős beszólások is megesnek, de már fel sem veszem. ami még zavar, a súlya:(fogyni meg nem tudok belőle így is 40kg körül vagyok 155cmhez, ennek a fele mega mellem:S

75d

2012. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Ismerős érzés.

Nem vagyok duci (170 cm/57 kg, arányos homokóra alak), de a melleim elég nagyok, 85B.

Néha én sem tudom, hogyan öltözködjek, a csinosabb ruhák kihívóak, a zártabbakban pedig úgy érzem magam, mint aki zsákot húzott magára.

18/L

2012. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudok egy szépen dekoltált felsőt vagy ruhát felvenni."


Már megbocsáss kedves kérdező, de a mélyen dekoltált felsők pont hogy a dúsabb keblűeknek állnak jól, és nem a kis mellűeknek. Nem kell stylistnek lenni ahhoz, hogy ezt megállapítsuk!

21/f

2012. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ívy1 ***** válasza:
100%
Miamanó: kicsit nagynak tünik nekem a méreteidhez a 85-ös melltartó,viszont B-st írtál,az meg egy átlagos méret,igazából az a mellméreted, a szám a körméretet jelenti. 25 L
2012. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem nem tudom mekkora, de eléggé elállna a testemtől, ha normális, merevítős melltartókat hordanék. zavar, igen, mert nem tudok normális ruhákat hordani. nem vagyok ez a nőcis, csöcskidobós-felsős fajta, szóval eléggé feszélyez.
2012. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! Látom te tényleg nem vagy stylist!:D A dekoltált felsők sem túl kicsi, sem túl nagy mellűeknek nem előnyösek, az átlag, közepes mérethez jók. Értem én hogy tetszik a férfiaknak egy kipakolt nagy mell, de nekem nem az a célom hogy mindenki bámuljon.

Köszi mindenkinek a választ, keresem én is az arany közepet, van amikor sikerül, de nem könnyű.:)

2012. jún. 20. 16:57
 8/8 Faeper válasza:
Én örülnék és dicsekednék vele ha olyan cicim lenne *.*
2012. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!