Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel?...

Milyen ruhát vegyek fel? Esküvőre megyünk és nem tudom mi illene hozzám.

Figyelt kérdés
Kicsit molett vagyok. 159 cm 70 kg és leginkább a mellem nagy... Tippeket várok képekkel, köszi
2012. júl. 5. 11:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és azt is megköszönném, ha írnátok, hogy hol lehet beszerezni
2012. júl. 5. 11:31
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

hát a kicsit molettel vitatkoznék, de mondjuk nem a fogyós topikba írtad

amid szép, azt emeled ki, ha vékony a derekad, akkor olyan ruhát vegyél, ami oda vonzza szemeket

jól választ meg a melltartódat, egy rosszul kiválasztott darab el tudja cseszni az egész ruhát

vigyél magaddal egy őszinte embert vásárolni, hogy segítsen

2012. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Dagadtnak hiszel? Nagyon alacsony méretemhez van 95 F-es mellméretem, egyenként 3 kg :)
2012. júl. 5. 11:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp sötétebb árnyalatokban gondolkodnék, feketét nem illik esküvőre venni, de egy szép mélykéket én el tudnék képzelni. :) Nem tudom milyen az alakod, esetleg ha mutatnál egy képet (akár googlen keresve egy hozzád hasonlót), többet tudnék segíteni. De ahogy elképzellek szerintem egy v kivágású, mell alatt húzott ruha nem állna rosszul. :)
2012. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi, csak a karom picit vastagabb.

2012. júl. 5. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor összefoglalva: szerintem egy spagettipántos, sötétebb árnyalatú, v-kivágású, mell alatt húzott ruha állna jól neked. :) De az a legegyszerűbb, ha felkarolsz egy barátnőt és elmentem nézegetni, próbálgatni, ott úgyis kiderül mi állna jól. :)
2012. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha levonnám a melleket (de nem teszem) akkor is kicsit túlsúlyos lennél, ezen érdemes elgondolkozni
2012. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: valószínűleg ő is tudja, hogy nem hajszálvékony, de 1. ezt nem fogyókúrás topikba rakta be, nem is erre vonatkozott a kérdés 2. az ő dolga, ha jól érzi magát a bőrében, nem zavarja, akkor miért kellene lefogynia? 3. még ha valaki akkora is mint egy bálna és ő kér segítséget a fogyáshoz, akkor sem dörgöljük senki orra alá, hogy jah te nem molett vagy, hanem dagadt...

(bocsika, enyhén off lett, de nem bírom az ilyet nézni tétlenül...)

2012. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, nemrég szültem, ha nem probléma!
2012. júl. 6. 15:58
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi! Szóval az utolsó előttinek írtam!!!

thetenthdoctor Neked meg köszönöm!!!! :)))

2012. júl. 6. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!