Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én szemüveges vagyok. Mindenki...

Én szemüveges vagyok. Mindenki azt mondja szemüveg nélkül gyönyörű vagyok, de nélküle nem látok, hogy ne használjam. Mit tegyek és szép akarok lenni?!

Figyelt kérdés
10 vagyok!

2012. júl. 17. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Van például kontak lencse, de ha csak 10 vagy, akkor jó esélyed lehet rá hogy kinövöd. Az öcsém például kinőtte ezt. És ha választani kéne hogy szép legyél vagy hogy láss, én nem a szépséget választanám. És biztos vagyok benne hogy szemüveggel is szép vagy. :D
2012. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel ilyen kicsi vagy szerintem az az egyetlen megoldás, hogy választassz egy olyan szeműveget, amiben szép vagy :)

Mostanában már nagyon- nagy választék van szèp szemüvegekből :)

(ha nagyobb leszel lehet kontaktlencséd- nekem 13,5 éves korom óta az van- most 16 vagyok, szemműtétet pedig csak akkor lehet csináltatni, ha 2 évig egyáltalán nem romlott a szemed és már nem is fog-kb huszonvalahány évesen)

2012. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
használj lencsét.
2012. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja hogy 10 éves vagy, várj még 2-3 évet és akkor már nyugodtan lehet hazsnálni kontaklencsét. Ugysem most kell még igazán tetszened a fiuknak. Amugy meg sok szemüveg van amivel jol lehet kin ézni csak meg kell találni azt ami illik az arcodhoz.
2012. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még csak 10 éves vagy. Szóval 4,5.es. Ne ezzel foglalkozz,válassz egy olyan keretet ami jól áll. Majd idősebb korodban kontaklencse. Amúgy örülök,hogy jól írsz 10 éves létedre is :D
2012. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár év múlva esetleg használhatsz kontaktlencsét (ami egyébként sokkal jobb látást is biztosít a szemüvegnél, ezért is jó, meg persze észrevehetetlen), de jelenleg marad a szemüveg. Mindenképpen használd, mert az egészséged fontosabb. Válassz egy olyan keretet, ami illik az arcodhoz, nagyon sokféle van.
2012. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jó és hasznos válaszokat!Ma vásároltunk új,szemüveget,nekem nem tetszik,de azt mondták jól áll.Igen, mondták,hogy majd később lehet kontaktlencsém,mert hatalmasok a szempillái.
2012. júl. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!