Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnetek nekem valami...

Linkelnetek nekem valami maxiruhat?

Figyelt kérdés
varronommel szeretnek varratni, de igazabol nem birom eldonteni milyet,? szerintetek mi a szep? koszi
2012. júl. 19. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ha egy szép egyberuhát/szoknyát látok egy hölgyön az így is úgy is elbűvöl, attól függetlenül, hogy éppen pontosan milyen az a ruha/szoknya! :-) Szóval nekem mindegyik ilyesmi ruha szép!

Ennek az is lehet az oka, hogy nagyon ritka manapság egy ilyen csinos hölgy látványa. De örülök, hogy azért még akadnak! :-)


[link]


21/f

2012. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

koszonom, hát arra nem szamitottam, hogy egy Férfi fog nekem linkelni, de koszonom. aranyos toled. :)

nvegulis ez meg illene is nekem, barna haj, es bor megvan, meg persze magassag is. ezer koszonet.

2012. júl. 19. 13:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ez sztem szép


[link]

2012. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

meg ezek


[link]


[link]


[link]


[link]


tetszik vmelyik?

2012. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

koszi.... :) az elso es utolsok kivetelevel mind bejon :)

mar csak a varronomon all a dolog, hogyc csinalja meg :)

2012. júl. 19. 13:53
 6/14 A kérdező kommentje:
13.29 - 83%os ezt neked irtam. es koszi.
2012. júl. 19. 13:57
 7/14 anonim ***** válasza:

oké :)

off: amugy én is maxiruhát szeretnék, de én venni, mert nem tudom melyik típus állna jól :)

én mindenképpen virágosat szeretnék :)

2012. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2012. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

en epp ezert szeretnek varratni, mert ott tudunk igazitani, az uzletekben meg mind hatalmasak ram :)

nagyon szepek, te milyen szeretnel venni?

2012. júl. 19. 14:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Eddig ilyet akartam [link]


mint az első kettő, de ahogy jobban megnézem a képeket, amelyik Paris Hiltonon van, [link]

a hasonló fazon állna jól nekem, mert felsőből is atlétában jobban nézek ki mint csőtopban (de nyilván ezért akarok próbálgatni, hogy mi az amiben jól érzem magam, meg hiába tetszik az egyik fazon, ha az nem áll jól nekem :S )


Egyébként ezeket szívesen hordanám:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Te tudod már h milyet varratsz?

2012. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!