Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnetek nekem valami...

Linkelnetek nekem valami maxiruhat?

Figyelt kérdés
varronommel szeretnek varratni, de igazabol nem birom eldonteni milyet,? szerintetek mi a szep? koszi
2012. júl. 19. 12:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

oo az az utolso link az valami fantasztikusan gyonyoru :) nem?!

háát igazabol gondolkozom, majd tanacsot kerek, mert nekem nagyon tetszik a pant nelkuli, csak mivel hosszu tuha, akkor kene valami gumis resz a mell reszre, hogy tartson, es ne allandoan huzogalni kelljen, mert akkor az már veszett ugy...szoval azok nagyon tetszenek :) szinben mindegy vegulis, de vmi nyari legyen, viragos, vagy pedig ha mar egyszinu akkor csakis feheret szeretnek, vagy valam kremszinut.

aztan tetszenek azok is ami csak ilyen vekony spagetti pantos, vagy pedig olyanon is tortem a fejem hogy egy pant menne mondjuk bal felemrol at a valamon, es a hatam kozepen vegzodne... nemtudom erted e mire gondolok...


[link]


bar ez a ruha is gyonyoruuu :)

2012. júl. 19. 21:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, az utolsóba és is szerelmes vagyok :)))

pont azon gondolkodtam, hogy ha pl ebayen találok vmi fantasztikus ruhát lehet h megrendelem, és ha nem jó max varrónővel átalakíttatom.

Az a baj, hogy én a boltokban nem is láttam választékot, ha meg volt 1-2 jó darab, akkor az méregdrága. Ebayen meg van választék, meg jó áron.

Szerintem is a pánt nélküli a legszebb, legpraktikusabb, de a többi is jó amit mondtál :)

2012. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

igen a varrono csodakra kepes, ha talalsz egy szuperat :) en talaltam!

igen az uzletekben tenyleg szornyen draga... megfizetethetetlen... es nem is er annyit amennyit kernek erte, szoval ezert dontottem enis igy ahogy :)

sok sikert a valasztashoz, aztan majd ird meg hogy sikerult :)

2012. júl. 19. 22:19
 14/14 anonim ***** válasza:
rendben, te is :)
2012. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!