Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellű nő mutatkozhat...

Kis mellű nő mutatkozhat melltartó nélkül? Vagy ez semmilyen mellmérettel nem illik?

Figyelt kérdés

70/B-s (márkától függően néha 70/A-s) melltartót hordok, de van, hogy ez is nagy rám, kisebbet meg nem igen kapni.


Ilyenkor melegben nagyon zavar a melltartó, és ha éppen fogyok egy kicsit, akkor nagy is rám, tehát eláll, csúnya, kényelmetlen.


Kimehetek melltartó nélkül az utcára, vagy ez nagyon nem illő?


A kis méretem nem zavar, megbékéltem vele, 25 éves vagyok, nőni nemigen fog, max. ha szülök, esetleg változik. De az hoyg mennyire illendő dolog ez, az annál inkább érdekel, nem akarok nevetség tárgya lenni.


Esetleg valakinek ötlet, hogy milyen típusú melltartóval próbálkozhatnék?



2012. júl. 30. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát én pasiként biztosan értékelném. Sose gondoltam, hogy illetlen, de persze nem mindegy, miben vagy. Egy átlátszó ruhában kicsit feltűnő lennél.... bár abban se jutna eszembe, hogy rosszat gondoljak, lekötne a látvány :D
2012. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyszer volt már ilyen kérdés, akkor jöttek lehurrogni, hogy ez milyen ízléstelen, meg gusztustalan.

Szerintem meg felső kérdése. Ha nem vékony, áttetsző anyagú, vagy nem lehet belátni, akkor én simán megyek melltartó nélkül. (Hasonló, kicsit nagyobb méretem van, mint Neked.)

2012. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Olyan felső nincs, amibe nem lehet belátnI! :DDDD (Kis rutin kell hozzá, az igaz ;) )
2012. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, és nem válaszolok becsmérlő privikre. Ha valaki nem ért egyet a véleményemmel, szíveskedjen ide kiírni. Köszönöm.
2012. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illik.

Mikor kisebb voltam, ilyen sima topszerű dolgokat hordtam a ruha alá, bár kicsit átlátszik, de jobb mint a semmi.

[link]

Ilyesmit, csak csicsa nélkül.

2012. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, szeretném jelezni, nem én írtam neked becsmérlő privit. A belátásban igazad van, nyilván a legtöbb (legalábbis nyári) fölsőbe elméletileg lehetséges a belátás, de mondjuk azért vannak fokozatok... Pl. hogy bárki bármikor mindent lát, vagy ahhoz azért bizonyos közelség/szög/mozdulat kell... :)
2012. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem gond, ugyanis a hármas én vagyok, és nekem aztán senki nem írt becsmérlőt :DDD
2012. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én voltam a 3-as, de törltették a hozzászólásomat (nem volt benne sem csúnya szó, sem provokálás, valakinek csípte a szemét) ezért elcsúsztak most a számok. Valószínűleg ez töröltette, aki priviben gyökérnek nevezett. Ismétlem, semmi, de semmi rossz nem volt a hozzászólásomban. Mindegy. Ez itt a színvonal sajnos.

Egyébként nem a belátásról írtam benne.

2012. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Oké, akkor bocs mindenkitől, csak így már félreérthető lett az egész... :)
2012. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja tényleg volt itt egy gyökerezős beírás a pasikra. Lehet, hogy azt mégis csúnyának értékelték. Pasiként én se örülök neki, ha gyökérnek hívnak. :D Hülyeség ez a névtelenség meg hogy úgy moderálnak, hogy a számozás változik és hogy a moderált szövegre hivatkozó válaszokat se nézik meg...
2012. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!